CEWE FOTOKSIĄŻKA - wszystkie rodzaje papieru w jednym miejscu.

CEWE FOTOKSIĄŻKA - Rodzaje papieru

Druk cyfrowy matowy standard

Druk cyfrowy matowy standard

Nasz bestseller, klasyk, pasuje idealnie do każdego typu CEWE FOTOKSIĄŻKI i każdej historii, którą opowiada.

W CEWE nie idziemy na kompromisy w kwestii jakości, dlatego nawet podstawowy rodzaj papieru musi spełniać nasze wysokie standardy.

Nasi klienci mogą być pewni, że wybierając tę opcję, otrzymają fantastyczną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, a ich zdjęcia w druku cyfrowym standardowym będą wyglądać rewelacyjnie!

Druk cyfrowy na papierze błyszczącym

Druk cyfrowy na papierze błyszczącym

Wydobądź pełnię kolorów z Twoich zdjęć i dodaj im blasku. Wielu ludzi woli oglądać swoje zdjęcia z efektem wysokiego połysku, ten papier to dla nich strzał w dziesiątkę!

W procesie produkcyjnym, każda wewnętrzna strona pokrywana jest błyszczącą powłoką, co sprawia, że papier posiada charakterystyczny blask. Dodatkowo powłoka ta chroni papier przed wilgocią i zabrudzeniami.

Wybierz tę opcję, tworząc CEWE FOTOKSIĄŻKĘ pełną słonecznych, wakacyjnych zdjęć!

 

 

Druk cyfrowy matowy PREMIUM

Druk cyfrowy matowy PREMIUM

Wybierz dla swojej CEWE FOTOKSIĄŻKI gładkie wykończenie bez krzty połysku. Jest to najbardziej matowy efekt, jaki można uzyskać, wybierając druk cyfrowy.

Efekt końcowy zachwyci wszystkich, którzy poszukują pięknego wykończenia z akcentem na fotograficzne detale. Jeśli od błyszczących zdjęć, wolisz matowe, wybierz ten papier.

Druk cyfrowy matowy PREMIUM idealnie zaprezentuje profesjonalne portfolio, a szczególnie zjawiskowo wyglądają na nim fotografie czarno-białe.

 

 

Papier fotograficzny matowy (lay-flat)

Papier fotograficzny matowy

Czy zdjęcia wydrukowane różnią się od wywołanych? Odpowiedź na to pytanie jest oczywista. CEWE FOTOKSIĄŻKI na papierze fotograficznym prezentują jakość zdjęć wywołanych.

Wewnętrzne strony CEWE FOTOKSIĄŻKI są naświetlane w klasycznym procesie fotograficznym z zastosowaniem związków srebra. Następnie dwie sąsiadujące strony są klejone, co tworzy bindowanie lay-flat – płaskie łączenie stron.

Wybierz papier matowy i naciesz swoje zmysły – zmysł dotyku satynowym wykończeniem stron, a zmysł wzorku doskonałym podkreśleniem intensywności kolorów i uwypukleniem szczegółów fotografii.

Papier fotograficzny błyszczący (lay-flat)

Papier fotograficzny błyszczący

Entuzjaści zdjęć z efektem błysku będą zachwyceni taką CEWE FOTOKSIĄŻKĄ, gdyż wysoki połysk idealnie odda kolorystykę i światło, ujęte na Twoich zdjęciach.

Proces fotograficzny jest tu identyczny, jak w przypadku papieru matowego, zastosowane jest także bindowanie lay-flat. Dzięki temu Twoje panoramy, rozciągnięte na dwóch sąsiadujących stronach, będą prezentować się imponująco.

Papier fotograficzny jest grubszy od klasycznego druku, co gwarantuje trwałość i większą odporność na czynniki zewnętrzne - idealnie nadaje się do prezentacji zdjęć z podróży, w szczególności krajobrazowych.

 

 

 

Papier fotograficzny matowy Premium

Papier fotograficzny matowy Premium

Przygotowana na tym papierze CEWE FOTOKSIĄŻKA zachwyca nie tylko wyglądem, lecz także fakturą. Po papier fotograficzny matowy Premium sięgają zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści.

Czyste kolory, soczyste kontrasty i przestrzenna głębia ostrości, dodadzą Twoim zdjęciom życia i perfekcyjnie wyeksponują fotografię. Głęboko matowe, aksamitne uszlachetnianie zapobiega refleksom, chroni zdjęcia przed zabrudzeniami i przekonuje wrażeniami dotykowymi.

Całość uzupełnia bindowanie lay-flat (dwie sąsiadujące strony są łączone na płasko), co sprawdza się idealnie dla fotografii panoramicznych lub grupowych ujęć rodzinnych.

 

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej