CEWE FOTOKARTKI – Fotokartki z video

Moje CEWE FOTOKARTKI z Video!

Twój film może stać się elementem CEWE FOTOKARTKI

Nagrałeś na swoim aparacie lub smartfonie fantastyczne wideo pokazujące wyjątkowe wydarzenia z Twojego życia? Np. narodziny dziecka, imprezę lub życzenia Bożonarodzeniowe?
Teraz może się ono stać elementem Twojej CEWE FOTOKARTKI. W łatwy sposób prześlesz wideo do nas i umieścisz je na zewnętrznej lub wewnętrznej stronie Fotokartki. Odbiorca może je teraz obejrzeć po zeskanowaniu swoim smartfonem lub tabletem kodu QR.

Zeskanuj kod QRZeskanuj kod QR

Zeskanuj kod QR

Wypróbuj:

Zeskanuj kod QR za pomocą aparatu wbudowanego w Twoim smartfonie lub tablecie i programu do odczytu kodów QR. Mając połączenie z Internetem możesz zaraz obejrzeć to wideo.

To jest naprawdę bardzo proste


  1. Wybierz, stosownie do okazji, odpowiedni szablon w podglądzie. Wskazówka: jeśli wideo chcesz umieścić na zewnętrznej stronie kartki, nie wybieraj żadnego szablonu tylko układ.
  2. Otworzy się edytor projektu. Najpierw musisz po prawej stronie aktywować strony wewnętrzne CEWE FOTOKARTKI i potem wybrać, dostępny także po prawej stronie, układ zawierający kod QR.
  3. Następnie wybierz z lewej strony wideo i przeciągnij je na przewidziane dla niego miejsce na Fotokartce.
  4. Automatycznie zostanie wygenerowany kod QR.
  5. Potem możesz projekt uzupełnić jeszcze o tekst i zdjęcia.

Wydrukowany na Fotokarce kod QR może być odczytany przez odbiorcę za pomocą czytnika np. QR Reader. Odpowiednie oprogramowanie można pobrać za darmo w App Store lub Google Play.

Życzymy dobrej zabawy przy tworzeniu swojej CEWE FOTOKARTKI z filmem wideo.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej