Zaprojektuj samodzielnie fotokartki na inne okazje

Zaprojektuj samodzielnie fotokartki na inne okazje

Świąteczne kartki okolicznościowe, które przynoszą radość

10szt od 50,99 zł*

Zaproszenia, pozdrowienia, podziękowania - wykonaj samodzielnie!

Zaproszenia, pozdrowienia, podziękowania - wykonaj samodzielnie!

Zbliża się następna impreza rodzinna?
Czy Twoje dziecko idzie właśnie do szkoły lub ma komunię? Chcesz udostępnić zdjęcia swojego bliskiej osobie, wysłać pozdrowienia lub po prostu podziękować? Samodzielnie zaprojektowane fotokartki są idealne dla małych i dużych oraz radosnych i czułych wiadomości.


Z pojedyncza kartką pocztową z bezpośrednią wysyłką lub kartką składaną w zestawie 10 szt.:
dzięki CEWE FOTOKARTKOM i urozmaiconym szablonom masz odpowiednią kartkę z życzeniami na każdą okazję. Sympatyczne szczegóły, takie jak cliparty, ramki i różne style czcionek połączone są ze zdjęciami i tekstami, tworząc wspaniałą całość. Zapewnia to małe chwile szczęścia: zaglądając do skrzynki pocztowej, jako dodatek do prezentu i forma docenienia bardzo szczególnych osób.


Pozwól się zainspirować przez naszych ekspertów projektowych!

Zaprojektuj zaproszenia i podziękowania z szablonami
Zaprojektuj zaproszenia i podziękowania z szablonami

Stylowo zapraszam i dziękuję

Można po prostu podziękować za pomocą pocztówki lub składanej fotokartki w szczególnie osobisty sposób. Aby móc przekazać swoje czułe przesłania, nasi eksperci projektowi opracowali ponad 60 różnych szablonów, z którymi zaprojektujesz indywidualny przekaz. Szczególnie intensywny wrażenie sprawi duże zdjęcie na fotokartce składanej XL na papierze Premium.


Takie podziękowanie jest idealne po dużej imprezie. Ale na nią trzeba być, chociaż raz zaproszonym. Aby nie było to zbyt stresujące i czasochłonne, znajdziesz u nas ponad 50 szablonów dla poszczególnych fotokartek z zaproszeniem. Impreza w ogrodzie lub grill zawsze mamy odpowiedni szablon. Pasujące na lato - na przykład jako fotokartka z kolorową girlandą kwiatową lub pocztówka XL w odcieniu słoneczno-żółtym ze stylizowaną kratownicą i wyostrzoną czcionką.

Zaprojektuj fotokartki na początek roku szkolnego z szablonami
Zaprojektuj fotokartki na początek roku szkolnego z szablonami

Zacznij teraz!

Biała kreda na zielono-niebieskiej tablicy, do tego ołówek i gumka: nasze CEWE FOTOKSIĄŻKI z szablonem na początek roku szkolnego ogłaszają, że zabrzmiał już pierwszy dzwonek szkolny. Pogratuluj na rozpoczęcie roku szkolnego lub zaproś na imprezę, którą uczcisz to wydarzenie. W końcu początek szkoły jest wielkim wydarzeniem - nie tylko dla dziecka, ale także dla rodziny, krewnych i przyjaciół.


Ponad 50 szablonom związanym z rozpoczęciem nauki gwarantuje optymalne przygotowanie do tego zadania. Mamy do wyboru wiele fotokartek dla dziewczynek i chłopaków w różnych stylach projektowych. Od klasycznego do nowoczesnego, wszystkie kierunki są reprezentowane. Szczególnie urocze są nasze projekty z drobnymi szczegółami takimi jak girlanda flag lub mały lis z tytką na klasycznej fotokartce składanej z niebiesko-zieloną ramką wokół zdjęcia.


Dla pełnego sukcesów i szczęśliwego początku roku szkolnego!

Zaprojektuj serdeczne życzenia dla bliskiej Ci osoby z szablonem
Ofiarować miłość - bez kiczu

Ofiarować miłość - bez kiczu

Ach, kochanie! Nic nie jest piękniejsze niż to szczególne uczucie zakochania i nie ważne, czy jest jeszcze całkiem świeże, czy trwa już od wielu lat.


Jeśli chcesz podzielić się tym szczęściem, nasze CEWE FOTOKARTKI z miłosnymi szablonami są idealne! Niezależnie od tego, czy to deklaracja uczuć dla partnera czy pozdrowienia dla rodziny: ponad 50 szablonów umożliwia efektowną prezentację zdjęć w nowoczesnej oprawie. Na przykład jako fotokartka składana XL na papierze Premium. Szczególnie czarno-białe zdjęcia zachwycą efektownym szablonem walentynkowym i słowami „Be Mine“ - („Bądź Moja“). Czerwone serce w środku nieodparcie przyciąga wzrok.


Nasz szablon „Hugs & Kisses“ - („Uściski i pocałunki“) na korkowy tle przypomina tablicę do przypinania fiszek, na składanej fotokartce XL w formacie pionowym znajdują się trzy zdjęcia pięknie ozdobione różowymi sercami i taśmą. Jest to możliwe również na kartce klasycznej jako wariant z 2 zdjęciami.


Zatem: okaż trochę miłości! Działa doskonale również jako bezpośrednia wysyłka, wysyłamy wtedy pojedyncze kartki okolicznościowe w formatach składane XL, składaną 14 x 18 i pocztówki bezpośrednio do adresata jako miłą niespodziankę dla niego.

Zaprojektuj fotokartki z szablonami kwiatowymi
Zaprojektuj fotokartki z szablonami kwiatowymi

Zainspirowani pięknem natury

Ach te kolory! To piękno kwitnienia! Kwiaty fascynują. I zasługują na uznanie. Jako znak miłości, jak bukiet urodzinowy lub specjalne uhonorowanie: przy pomocy kwiatów pokazujemy, że ktoś dla nas dużo znaczy


Nasi eksperci projektowi przyjęli w związku z tym piękno przyrody jako podstawę i stworzyli dużo fotokartek okolicznościowych z wyjątkowymi szablonami kwiatowymi, które można łatwo wykonać z własnymi zdjęciami. Zaproś swoją ukochaną osobę, na przykład na fotokartce kwadratowej składanej 14 x 14 na przyjęcie w ogrodzie! Pełne artyzmu kwiaty sprawiają, że budzą już apetyt na lato, słońce i zabawę pod błękitnym niebem.


Na naszej niebieskiej składanej kartce XL, zagięcie na dłuższej krawędzi, ze słodkimi pędami kwiatowymi i z cienką różową ramką, Twoje zdjęcie prezentuje się niezwykle stylowo - idealna jako zaproszenia lub wieść o narodzinach dziecka. Słowa podziękowania po wspaniałej letniej imprezie, można również użyć klasycznej kartki składanej, który została zaprojektowany z wieloma małymi fantazyjnymi, kolorowymi i wesołymi kwiatami jako wspomnienie tego wydarzenia.

Zaprojektuj fotokartki okolicznościowe z szablonami
Formalnie wypełniona, aby zaprosić na imprezę

Formalnie wypełniona, aby zaprosić na imprezę

Koraliki, kwadraty, okręgi: z odpowiednimi wzorami w tle, Twoje zdjęcia stają się szczególnie efektowne. Dzięki jednolitemu rozmieszczeniu linii i kształtów oczy odbiorcy są natychmiast skierowane na Twoje fantastyczne motywy - a szczegóły, takie jak daty i teksty, są łatwo dostrzegalne.


Nasze fotokartki z szablonami do samodzielnego projektowania są szczególnie przydatne do zaproszeń. Chcesz ogłosić zaręczyny lub ślub? Nasza kartka składana 13 x 18 „Save-the-date“ jest dostępna w wielu kolorach dzięki funkcji multicolor. Na przykład umieść wiele zdjęć na niebieskiej kartce. Szczególnie piękne: wzór w tle, który pokazuje wiele nakładających się okręgów - idealna jako symbol związku, które łączy parę ludzi.


Na wywołujące zachwyt zaproszenie urodzinowe, zalecamy kartkę składaną kwadratową 14 x 14. Swoim kolorowym, wesołym wzorem diamentów kieruje uwagę na Twój motyw i tekst zaproszenia.


Jeśli ma się odbyć impreza, której organizatorami jest kilka osób - jak wieczór panieński lub wspólne urodziny - możemy zaoferować nasze fotokartki składane klasyczne w stylu odcinka błony filmowej w jasnozielonym kolorze. Jest to już zapowiedź atmosfery przyjęcia!

Prześlij serdeczne życzenia na Boże Narodzenie
Prześlij serdeczne życzenia na Boże Narodzenie

Prześlij serdeczne życzenia na Boże

Światła migoczą w oknach i zapach ciasteczek rozchodzi się po mieszkaniu, a potem wkracza do domu najpiękniejsza pora roku: Boże Narodzenie. Wreszcie można spotkać się z całą rodziną, wreszcie zobaczyć ponownie starych przyjaciół!


Dzięki naszym CEWE FOTOKARTKOM z szablonami świątecznymi, Boże Narodzenie staje się tym, czym jest - celebrowaniem wiary i miłości. Fotokartka składana XL jako dodatek do prezentu, jako miła wiadomości na pocztówce lub klasycznej składanej kartce na świąteczny stół: wybierz z ponad 600 szablonów od fotorealistycznych przez klasyczne, aż po nowoczesne i od subtelnych do ekstrawaganckich.


Nasza funkcja filtracji doprowadzi Cię do projektu, który jest najbardziej odpowiedni! Już po kilku kliknięciach wybierzesz format, styl szablonu i kolorystykę lub liczbę zdjęć, które chcesz wstawić. Lub zainspiruj się naszymi najpopularniejszymi produktami. I pokaż w spersonalizowanej CEWE FOTOKARTCE ukochanej osobie, w ten szczególny sposób, że myślisz o niej.

Zaprojektuj kartki na Wesele

Zaprojektuj kartki na Wesele

Trend Ethno Grey

Trend Ethno Grey

Przegląd CEWE FOTOKARTEK

Przegląd CEWE FOTOKARTEK

Zaprojektuj fotokartki z pozdrowieniami na inne okazje

Zaprojektuj fotokartki z pozdrowieniami na
inne okazje

CEWE FOTOKARTKI uszlachetniane

CEWE FOTOKARTKI uszlachetniane

Zaprojektuj fotokartki urodzinowe

Zaprojektuj fotokartki urodzinowe

Zaprojektuj fotokartki na Boże Narodzenie

Zaprojektuj fotokartki na Boże Narodzenie

Zaprojektuj kartki dziecięce

Zaprojektuj kartki dziecięce

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej