Perfekcyjnie wyposażeni na ten piękny dzień

Perfekcyjnie wyposażeni na ten piękny dzień

Dwa słowa, ciche oddechy, radosna nowina ogłoszona radośnie. Dwa słowa, które z dwóch osób tworzą jedność, które kształtują nowe życie. Tak, chcę! Wtedy pocałunek - moment jest idealny.


Ślub to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu pary. Niezapomniane wydarzenie, dla którego stworzyliśmy duży wybór wysokiej jakości CEWE FOTOKARTEK: oferujemy ponad 200 szablonów projektowych z nowoczesnymi, klasycznymi, fotorealistycznymi, eleganckimi i dyskretnymi wzorami ślubnymi, które pozwalają stworzyć własne niestandardowe zaproszenia, menu oraz wizytówki na stół. Jako przykład, składane kartki klasyczne na błyszczącym papierze lub kartki składane 14 x 14. Twój samodzielnie stworzony projekt otrzymasz w praktycznym zestawie 10 sztuk.


À propos zestawów: aby wszystko do siebie pasowało od kartki, zapowiedzi Save-the-data, poprzez zaproszenia aż po podziękowania nasi eksperci opracowali harmonijne zestawy ślubne. Dzięki osobistym tekstom i zdjęciom oraz wysokiej jakości wykończeniu, stają się one niepowtarzalnymi kartkami, którymi można ogłosić swojej ukochanej osobie i światu pełnię radości: Tak, pobieramy się!

Zestaw ślubny uszlachetniany
Elegancka papeteria w praktycznym zestawie

Elegancka papeteria w praktycznym zestawie

Ona w pięknej białej sukni ślubnej, on w eleganckim garniturze: ceremonia ślubna jest w ogóle szczególnie elegancką sprawą. Dlaczego nie powinny być także takie fotokartki? Dlatego do wzorców ślubnych wybraliśmy wysokiej jakości złote wykończenie.


Tak, więc nie tylko stroje nowożeńców pasują, ale możecie zamówić także papeterię i praktyczny zestaw ślubny w modnym stylu. Składa się on z czterech stylowych CEWE FOTOKARTEK, które są dostarczane w zestawach 10 sztuk: wersja Save-the-Data do zasygnalizowania terminu ślubu, jako smukłe składane kartki XL z zagięciem na dłuższym boku, zaproszenie jako składane kartki XL i podziękowania, jako klasyczna kartka składana - wszystko uszlachetnione wypukłym złotym lakierem. Ponadto dołączona jest stylowa pocztówka z odpowiedzią.

Zaprojektuj zestaw ślubny uszlachetniany złotem

Zaprojektuj zestaw ślubny uszlachetniany złotem

  • na papierze standardowym z uszlachetnianiem
  • projektowane zewnętrzne i wewnętrzne strony
  • 10 kartek z kopertami
Zaprojektuj zaproszenia na ślub, wesele i podziękowania z szablonami
To dopiero będzie uroczystość!

To dopiero będzie uroczystość!

Data jest ustalona, lista gości skompletowana. Teraz trzeba wysłać zaproszenia. Tutaj oferujemy Wam liczne, wszechstronne szablony o tematyce związanej z tym wielkim wydarzeniem.


Co sądzisz na przykład o wyrazistej składanej klasycznej kartce na błyszczącym papierze, na której możecie wspaniale zaprezentować swoje najpiękniejsze wspólne zdjęcia w doskonałych kolorach? W polu tekstowym możesz umieścić swoje nazwisko lub datę ślubu - idealna na zaproszenie, które zachwyci już na pierwszy rzut oka.


Prawdziwą atrakcją są nasze kartki z podziękowaniami. Tutaj można pracować z jednym motywem - lub łączyć bardzo dużo pięknych zdjęć z ceremonii. Użyj funkcji "multicolor" i wybierz jeden z 30 różnych kolorów tła i zaprojektuj podziękowania jako składaną kartkę XL, która idealnie pasuje do ślubu i którą odbiorcy chętnie postawią na regale jako wspomnienie z tej pięknej chwili.

Propozycja projektowa: trzy interesując teksty z okazji ślubu
Propozycja projektowa: trzy interesując teksty z okazji ślubu

Dwoje ludzi, dwa serca,
jedno spojrzenie w oczy i pocałunek,
obietnica;
obrączki na palcach:
prawdziwe arcydzieło.
Miłość, tak silna,
nikt nie może jej przerwać.
Ksiądz, pyta,
para skłania głowy;
pada słowo - tak, entuzjazm -
okrzyki radości!
Jedzenie, tańce -
noc mija o brzasku,
zapraszamy Was:
bądźcie na naszym ślubie.

Uroczyście obiecać sobie chcemy,
że nigdy naszego związku nie złamiemy,
że kochać się każdego dnia będziemy,
że razem wszystkie przeszkody zniesiemy.

Że zawsze ze sobą będziemy,
że razem do ołtarza pójdziemy.
I tam przed gośćmi wszystkimi,
sobie na zawsze „tak” oznajmimy.

Miłość niosła nas długo,
Teraz wreszcie się odważymy!
Dobra nowina na te dni:
Razem powiemy sobie „tak”

Zaprojektuj karty menu i wizytówki na stół
Pomocnik organizacyjny, element dekoracyjny,

Pomocnik organizacyjny, element dekoracyjny, pamiątka

Ten, kto bierze ślub, ten znalazł swoje miejsce w życiu - u boku ukochanej osoby. Ale także, żeby goście ślubni wiedzieli, gdzie są ich miejsca przy stołach, radzimy żeby umieścić na nich wizytówki. To nie tylko upraszcza organizację w dniu ceremonii ślubnej, ale stanowi przekaz dla każdego gościa, że jest mile widziany, a wizytówka stanowi wyjątkowy element dekoracyjny i pamiątkowy.


Ale: tworzenie wizytówek niestety wymaga czasu. Dlatego nasi eksperci opracowali stylowe wzory wizytówek, od klasycznie romantycznych po twórcze i barwne, które możesz szybko oraz łatwo samodzielnie zaprojektować ze swoimi zdjęciami, tekstami i elementami graficznymi. Prawdziwe perełki, które gości mogą później zachować, jako emocjonalną pamiątkę.


Oferujemy pasujące do nich eleganckie karty menu, które mogą być doskonale zharmonizowane z wizytówkami na stół. Zaskocz swoich gości luksusowym wyglądem, który dosłownie pobudzi apetyt na to, co ma nadejść.

Zaprojektuj zaproszenia na srebrne i złote wesele z szablonami
Jeśli dawna miłość promienieje wciąż świeżością

Jeśli dawna miłość promienieje wciąż świeżością

Małżeństwo to piękna rzecz: prowadzi przez wzloty i upadki, przekracza granice, tworzy silną więź między dwojgiem ludzi. I sprawia, że jesteśmy dumni - zwłaszcza, jeśli trwa tak długo.


Jasne, że chcesz podzielić się tym szczęściem. Na przykład, ceremonią obchodów srebrnego lub złotego wesela. Zaprojektuj poruszające zaproszenia jako kartki składane XL ze swoim zdjęciem, trzeba tylko użyć naszych szlachetnych szablonów.


Ciepłe pigmenty mineralne, takie jak miękkie beżowe; dekoracyjnie stylizowane pędy kwiatowe i eleganckie okrągłe ramki wokół indywidualnej kartki. Pola tekstowe udostępniają miejsce na kilka osobistych słów. A dzięki błyszczącym papierowi fotografowany obiekt błyszczy w doskonałej okazałości - jak obrączka, którą zakładaliście na palec przed 25 lub 50 laty.

Trend Ethno Grey

Trend Ethno Grey

Przegląd CEWE FOTOKARTEK

Przegląd CEWE FOTOKARTEK

CEWE FOTOKARTKI uszlachetniane

CEWE FOTOKARTKI uszlachetniane

Zaprojektuj fotokartki urodzinowe

Zaprojektuj fotokartki urodzinowe

Zaprojektuj fotokartki z pozdrowieniami na inne okazje

Zaprojektuj fotokartki z pozdrowieniami na
inne okazje

Zaprojektuj kartki dziecięce

Zaprojektuj kartki dziecięce

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej