Nowoczesne, unikalne i stylowe: Twoje ulubione zdjęcia jako heksagonalne kafelki.

Hexxas to doskonała jakość druku zdjęć na sześciokątnych płytkach z usztywnianej pianki.

Zaaranżuj jedno zdjęcie na kilku elementach albo połącz różne Hexxasy w rozmiarze 18x15,6 cm lub 27x23,4 cm i stwórz taki kreatywny kolaż. Dzięki opcjonalnemu uchwytowi typu Y i magnetycznemu zawieszeniu, możesz dowolnie łączyć swoje kafelki fotograficzne.

Oto stylowe dzieło sztuki z motywami pełnymi najpiękniejszych chwil. Swoją galerię zawsze możesz rozbudowywać poprzez dodawanie kolejnych zdjęć w tej eleganckiej postaci. Galeria portretowa, zbiór zdjęć z podróży, wspomnienia z imprez rodzinnych czy może fotograficzna sztuka – treść zdjęć to Twój wybór.

Prócz świetnej estetyki, właśnie to jest najlepsze w Hexxas – możesz stopniowo rozbudowywać swoją galerię naścienną o kolejne przygodowe kadry. Dodawaj fotoobrazy hexxas po podróży czy po zdobyciu następnego, wyjątkowego kadru. Takie niestandardowe dzieła zachwycą Twoich bliskich przy każdej wizycie.

Z każdym nowym wyjazdem czy przeżyciem, którym chcesz się pochwalić, powiększa się Twój kreatywny kolaż! Dodaj więcej hexxas po następnej podróży, po epickiej imprezie czy po prostu powiększaj swoją ścianę o piękne zdjęcia. Raz jeszcze przeżyj swoje przygody, tworząc stylową, niestandardową dekorację ścienną we własnych czterech ścianach.

  • Sześciokątne panele ze zdjęciami
  • Dostępne w rozmiarach 18 x 15,6 cm i 27 x 23,4 cm
  • Do indywidualnej rozbudowy i aranżacji
  • Układaj hexxasy dowolnie dzięki praktycznym, magnetycznym zawieszkom
  • od 59,99 zł*
hexxas

Hexxas - ułóż ulubione momenty

Przegląd formatu

Przegląd formatu

Ściana pełna ulubionych chwil?
Kreatywnie i pomysłowo zaprezentowane wspomnienia?

Oto dowolność i oryginalność w jednym, czyli Hexsas
w formatach 18x15,6 cm lub 27x23,4 cm.

Wysokiej jakości płytki sześciokątne, na których widnieć
będę Twoje zdjęcia, sprawią, że znów zachwycisz fotografiami

Hexxas na utwardzanej piance

Hexxas na utwardzanej piance

Płyta piankowa to trwały, nowoczesny i wysokiej jakości materiał, który składa się z tak zwanej utwardzanej pianki (PCV) - dlatego też jest bardzo lekki. Twoje zdjęcie jest nanoszone bezpośrednio na płytę piankową poprzez nadruk UV. Stosujemy przy tym system drukowania z siedmioma kolorami, który daje świetne wizualnie i jakościowo efekty. Oto elegancka prezentacja Twoich zdjęć na matowej powierzchni i wyrażenie siebie poprzez dekoracje ścienne.
Uchwyt ścienny i łącznik
Dzięki odpowiedniemu mocowaniu łatwo zawiesisz swoje Hexxas i zawsze zachowasz idealną odległość między poszczególnymi płytkami ze zdjęciami.

Zawieszenie magnetyczne pozwoli na proste umieszczenie swojego Hexxas na ścianie.
Po prostu odrywasz taśmę i mocujesz ją do danej powierzchni. Magnes pozwala na ciągłą i bezproblemową modyfikację kolażu innymi zdjęciami – rozbuduj dowolnie swoją opowieść lub zmieniaj jej elementy kiedy chcesz.

Zainspiruj się

Kolaż z wysokiej jakości płytek ze zdjęciami !

Twoje zdjęcia jako współczesne dzieło sztuki: możesz elastycznie połączyć sobie Hexxasy tworząc coś stylowego i unikalnego ze swoich najpiękniejszych chwil. W każdej chwili możesz tę opowieść rozszerzyć o kolejne elementy z ulubionymi zdjęciami w sześciokącie.

To może Ci się spodobać

PLAKAT NA UTWARDZONEJ PIANCE

Utwardzona pianka

Idealna opcja dla miłośników sztuki i eleganckiej prezentacji zdjęć - nie tylko w galerii czy na wystawie. Wydrukowana tak fotografia będzie lekka, a jednocześnie sztywna, co zapewni doskonałą prezencję.
od 49,99 zł*

Kolaż foto

Twoje najlepsze zdjęcia w stylowym kolażu fotograficznym: dzięki naszym szablonom możesz połączyć maksymalnie 49 zdjęć w jednym kolażu.
Na pierwszy rzut oka można zobaczyć wiele indywidualnych motywów.
od 12,99 zł*
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej