Artykuły dekoracyjne
Fotomagnesy

FOTOMAGNESY

Spraw, aby Twoje najlepsze zdjęcia stały się piękną ozdobą. Bądź oryginalny i spraw bliskim zaskakujący, drobny prezent o wymiarach 6x6cm
W zestawie znajduje się 10 szt. magnesów.
od 44,99 zł*
ZDJĘCIE NA SZKLE

ZDJĘCIE NA SZKLE

Atrakcja dla miłośników ozdób

Teraz możesz uwiecznić swoje zdjęcia na szkle.Wolnostojące szkło ma grubość 19 mm, dzięki czemu uzyskuje się ciekawy efekt.

od 89,99 zł*
PODKŁADKA POD KUBEK ZE ZDJĘCIEM

PODKŁADKA POD KUBEK ZE ZDJĘCIEM

Przydatny gadżet i modne fotografie

Przydatny gadżet i modne fotografie. Nowoczesny druk bezpośredni sprawia, że Twoje ulubione zdjęcia mają naturalne i wyraziste kolory, a kwadratowy format wpisuje się w modne trendy.

49,99 zł*
SZYLD NA DRZWI

SZYLD NA DRZWI

Zaprojektuj swój indywidualny szyld na drzwi

Dzięki temu produktowi możesz indywidualnie zaprojektować otoczenie Twoich drzwi. Na szyldzie, który udekoruje drzwi możesz zamieścić zdjęcie, numer domu, tekst itd.

od 49,99 zł*
DUŻY SZKLANY ZEGAR

DUŻY SZKLANY ZEGAR

Duży szklany zegar – Większy zegar, większe zdjęcie, piękniejsza forma.

Podaruj zegar z osobistym urokiem. Podaruj sobie i Twoim bliskim ponownie piękne i niezapomniane chwile. Umieść na zegarze z prawdziwego szkła Twoje ulubione zdjęcie.

79,99 zł*
SZKLANY ZEGAR

SZKLANY ZEGAR

Więcej niż zegarek

Estetycznie wykonany i funkcjonalny szklany zegar z Twoim zdjęciem to oryginalna ozdoba Twojej ściany. Idealne wykończenie Twojego mieszkania lub prezent dla bliskiej osoby.

59,99 zł*
KULA ŚNIEŻNA

KULA ŚNIEŻNA

Zabawa dla młodszych i starszych

Radość dla dzieci i dorosłych Atrakcja na Twoim stole i świetna zabawa dla dzieci. Zdjęcie można łatwo wymienić na inne.

29,99 zł*
KULA Z SERCAMI

KULA Z SERCAMI

Prezent od serca!

To nie jest hit tylko dla zakochanych! Wypełniona wodą, a w środku własny ulubiony motyw. Coś szczególnego - błyszczące serduszka opływają Twoje zdjęcie!

29,99 zł*
ZDJĘCIA MINI

ZDJĘCIA MINI

Nowość w naszej ofercie. Opowiedz swoją historię w trzech do czterech zdjęciach na wyjątkowym pasku fotograficznym. Mini zdjęcia to też wielkie wspomnienia i ogrom emocji, które możesz przekazać komu tylko zechcesz.

od 29,99 zł*
ZDJĘCIA FINE ART

ZDJĘCIA FINE ART

Nowość w ofercie odbitek zdjęć. Twoje ulubione fotografie zmienisz w kreatywne dzieło stylowo przypominającego galerię. Takie zdjęcia drukujemy na aksamitnym matowym papierze, który jeszcze wzbogaci jakość estetycznych wrażeń.

od 15,99 zł*
PODKŁADKA ŚNIADANIOWA

PODKŁADKA ŚNIADANIOWA

Dla indywidualnej dekoracji przy stole

Zaprojektuj swoją indywidualną podkładkę śniadaniową. Umieść na niej swoje najlepsze zdjęcia i ciesz się nimi każdego poranka.

33,99 zł*
ZDJĘCIA KWADRATOWE

ZDJĘCIA KWADRATOWE

Stylowy format kwadratowy. Szeroki wybór układów. Zróżnicowane filtry. To wszystko sprawi, że Twoje zdjęcia zyskają modną formę. Dziel się ze znajomymi i dekoruj swoje miejsca kwadratowymi zdjęciami o wymiarach 12,7 x 12,7 cm.

od 54,99 zł*
ZDJĘCIA RETRO

ZDJĘCIA RETRO

Wysokiej klasy zdjęcia w stylu retro.

Vintage i retro - te style są zawsze w modzie. Nowość Zdjęcia Retro są właśnie przygotowane w tym stylu i są absolutnym hitem.

od 49,99 zł*
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej