Sprawdź konkursy, baw się i wygrywaj!

Wiesz doskonale, jak sfotografować zwierzę w ruchu, jak ustawić przesłonę, aby uwidocznić parę nad filiżanką? Zaprezentuj swoje najpiękniejsze zdjęcia w konkursie fotograficznym i weź, jeszcze dzisiaj w nim udział!

Kwalifikowane konkursy maja wiele interesujących tematów. Każdy konkurs fotograficzny ma swoje motto z indywidualną kategorią. Obojętne, czy portret czy zdjęcie makro, czy tylko udane, przypadkowe ujęcie. Fotograficznej fantazji nie stawiamy żadnych granic. Pokaz nam uwiecznione przez siebie szczególne momenty. Wypróbuj na przykład nasz największy i aktualny konkurs "Europa jest piękna". Sprawdź, która kategoria i tematyka: "Miasto i natura", czy "Ludzie" najbardziej Ci odpowiadają i wygraj jedną z atrakcyjnych nagród. Przeczytaj na naszym blogu pomocne wskazówki i porady, jak zrobić udane zdjęcie.

Znajdziesz tam wiele informacji o tym jak powstawały najciekawsze ujęcia konkursowe. Jak np. zrobić wspaniałe zdjęcie owada na roślinie lub jak sfotografować swojego psa podczas zabawy w wodzie żeby zdjęcie było ostre i nieporuszone? Takie pomysły i wiele innych znajdziesz w naszym obszarze nowinek.

Najlepsze zdjęcia mają szansę na wygranie jednej z dziesięciu wartościowych nagród. Czy to plakat, wycieczka, iPad, bony rabatowe lub lustrzanka - udział zawsze się opłaci!

Kto może wziąć udział i ile zdjęć można zgłosić?

W konkursie fotograficznym może wziąć udział każdy, kto posiada własnoręcznie zrobione zdjęcie i chce je zaprezentować w konkursie. Każdy uczestnik może przesłać do dziesięciu zdjęć.

Kto ocenia?

Nasze Jury składa się z fotografów studiów fotograficznych CEWE i doświadczonych pracowników działów marketingu i PR.

Jury zwraca przede wszystkim uwagę na jakość, ostrość i pomysł zdjęcia w odniesieniu do tematu konkursu. Wrażenie wywołane przez zdjęcie musi być zgodne z wyborem kategorii oraz z samą treścią. Głosowane jest tylko jednym z wielu parametrów, dlatego też zdjęcia z niewieloma głosami maja szanse na zwycięstwo.

Przegląd najpiękniejszych zdjęć.

Po ekscytujących głosowaniach i wewnętrznych dyskusjach na posiedzeniach Jury wyłaniani są zwycięzcy konkursu fotograficznego. Potem zwycięskie zdjęcia są prezentowane całej społeczności!

Zakończone konkursy

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej