Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-81
Kobieta trzyma w ramionach wiele fotoksiążek

CEWE Fotoksiążka: wybór odpowiedniej okładki

Pierwszym krokiem na drodze do idealnej CEWE FOTOKSIĄŻKI jest wybór odpowiedniej okładki. To, czy wybierzesz twardą, czy miękką oprawę, tę w formie zeszytu lub szlachetnego materiału, takiego jak skóra lub płótno Premium, zależy całkowicie od Ciebie oraz okoliczności i tematu Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI. Ponieważ okładka ma kluczowe znaczenie dla charakteru i podkreślenia efektu. Ponieważ nie wszystkie oprawy są dostępne we wszystkich formatach, zalecamy wcześniejsze zapoznanie się z naszym zestawieniem.

Twarda okładka: Idealna okładka dla początkujących

Jeśli chcesz od razu przystąpić do projektowania, polecamy naszą standardową okładkę: twardą. Dzięki łącznie siedmiu formatom ta okładka jest szczególnie rozpowszechniona, a tym samym oferuje maksymalny możliwy wybór dla Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI. Ponadto, wybierając wersję w twardej oprawie, możesz wprowadzać uszlachetnienia.

Twarde czy miękkie? Wszystkie zalety w szczegółach

Okładka Twojej fotoksiążki ma kluczowe znaczenie. Z twardą okładką masz w ręku prawdziwą książkę, w której możesz wielokrotnie przeglądać ulubione wspomnienia. W formatach Kieszonkowa Panorama, Kwadratowa, Duża, Duża Panorama, XL, XXL i XXL Panorama można również uszlachetnić strony tytułowe lakierem z efektem wypukłości - na przykład w kolorze złotym lub srebrnym. Ekskluzywne, również sztywne formaty Panorama XXL z oprawą ze skóry lub płótna Premium nadają się szczególnie na bardzo wyjątkowe okazje. Z drugiej strony miękka okładka i zeszyt to elastyczne i praktyczne rozwiązanie na drobne upominki.

Zebraliśmy to w ten praktyczny przegląd, aby ułatwić Ci wybór właściwej okładki.

Twarda okładka

 • 'Prawdziwa' książka: okładka jest twarda jak w albumie ze zdjęciami, wyklejka chroni Twoje fotografie.
 • Przyciągająca wzrok: grzbiet można zaprojektować - dzięki czemu CEWE FOTOKSIĄŻKA przyciąga wzrok nawet na półce.
 • Uszlachetnienie: możesz zaprojektować okładkę dla wielu formatów twardej okładki z eleganckim uszlachetnieniem w kolorze złotym, srebrnym, różowozłotym lub wypukłym lakierem.
 • Dostępnych jest wiele formatów: Kieszonkowa Panorama, Kwadratowa, Duża, Duża Panorama, XL, XXL, XXL Panorama.

Twarda oprawa jest szczególnie odpowiednia do tych tematów i wydarzeń: Twarda oprawa nadaje się na prawie każdą okazję. To świetny sposób na zebranie wrażeń z minionych wakacji, zapisanie przeżyć minionego roku lub zrobienie bardzo osobistego prezentu na urodziny. Możliwe uszlachetnienia pasują bardzo dobrze do emocjonalnych wydarzeń, takich jak narodziny lub okrągłe urodziny. W szczególności można umiejętnie podkreślić rocznice, takie jak złote czy srebrne gody. Ale także ilustrowaną książkę podróżniczą lub inne „mniejsze” tematy fotoksiążek można znacznie uatrakcyjnić dzięki uszlachetnieniu.

Miękka okładka

 • Elastyczna: oprawa broszurowa, jest elastycznie klejona, ale mocniejsza niż strony wewnętrzne i w ten sposób chroni Twoje zdjęcia.
 • Poręczna: podobnie jak w książce kieszonkowej, miękką okładkę możesz łatwo zabrać ze sobą, gdziekolwiek się wybierasz.
 • Swobodne projektowanie: możesz kreatywnie dodawać tło i tekst do całej okładki.
 • Wiele dostępnych formatów: Mini, Kieszonkowa Panorama, Kwadratowa, Duża, Duża Panorama

Miękka okładka jest szczególnie odpowiednia do tych tematów i okazji: Miękka oprawa to dobra formuła do uwiecznienia zebranych zdjęć z krótkiego wyjazdu, imprez czy podobnych wyjątkowych momentów. Jeśli chcesz zabrać książkę ze sobą na wycieczki lub do krewnych, jest to wygodniejsza alternatywa dla twardej okładki.

Zeszyt

 • Elastyczność: ponieważ strony zewnętrzne mają taką samą grubość papieru jak strony wewnętrzne, broszura jest bardzo elastyczna.
 • Lekka: dzięki niewielkiej wadze fotoksiążka wygodnie mieści się w kieszeni, dzięki czemu można ją szybko spakować i zabrać ze sobą.
 • Krótki czas produkcji: dwa do trzech dni od zamówienia do dostawy sprawiają, że broszura jest idealnym prezentem, gdy potrzebujesz go na już.
 • Dostępne formaty: Mała, Kieszonkowa Panorama, Kwadratowa, Duża.

Zeszyt jest szczególnie odpowiedni dla następujących tematów i okazji: Broszura jest idealną oprawą, jeśli na przykład chcesz wydrukować i rozdać kilka kopii zaprojektowanej CEWE FOTOKSIĄŻKI. Nadaje się również do spontanicznych zdjęć i mini projektów może być również miłym uzupełnieniem fotoksiążki w twardej oprawie. Po krótkiej wycieczce, podczas której zrobiono mniejszą liczbę zdjęć z wakacji, można je wtedy w nim zebrać.

Skóra

 • Wysokiej jakości materiał: ekskluzywna okładka jest skręcana i wyściełana, dzięki czemu zapewnia wyjątkowy wygląd i przyjemne wrażenia w czasie przeglądania.
 • Wybór koloru: w zależności od upodobań możesz wybierać między czarnym, białym i brązowym.
 • Format: XL i XXL Panorama oferuje miejsce na liczne wspomnienia - duże na jednej stronie lub jako kolaż z kilkoma motywami.
 • Dostępne formaty: XL i XXL Panorama

Skóra jest szczególnie odpowiednia na te tematy i okazje: Dzięki fotoksiążce wykonanej z prawdziwej skóry oddasz wyjątkowy hołd niezapomnianym chwilom. Ekskluzywny produkt emanuje uznaniem oraz ponadczasowością i dlatego nadaje się na specjalne okazje, takie jak urodziny, rocznice lub uwiecznienie zdjęć z miesiąca miodowego. Dzięki klasycznemu wyglądowi zdjęcia w czerni i bieli, czy sepii będą szczególnie efektowne.

Płótno Premium

 • Szlachetny materiał: ekskluzywna, skręcana okładka wykonana z wysokiej jakości płótna zachwyca prostą elegancją.
 • Delikatne odcienie: czy chciałbyś swoją fotoksiążkę w płóciennej okładce w kolorze białym, szarym i niebieskim? Masz wybór.
 • Format: dzięki dużemu formatowi XL i XXL Panorama masz miejsce na pojedyncze ujęcia lub kilka ułożonych razem zdjęć na jednej stronie.
 • Dostępne formaty: XL i XXL Panorama

Płotno Premium jest szczególnie odpowiednie do tych tematów i okazji: Fotoksiążka w wysokiej jakości płótnie to elegancki sposób na upiększenie wspomnień. Dlatego ta okładka jest stworzona z myślą o chwilach świątecznych, takich jak śluby, komunie i bierzmowanie lub urodziny - dla wszystkich przeżyć, które chcesz zachować na całe życie. Elegancka okładka o nostalgicznym charakterze jest również idealna jako rocznik.

Od wskazówek projektowych po program projektowy

W ten sposób Twoje wspomnienia stają się namacalne