Wybierz pomiędzy etui na komórkę a etui na tablet.

Etui na smartfony

Wybierz dla siebie najlepszą wersję z 6 dostepnych modeli!

Spersonalizowane etui na smartfony z własnym zdjęciem

Etui na smartfony (drewniane, wąskie)

ETUI NA SMARTFONY (DREWNIANE, WĄSKIE)

Naturalność smartfona, ochrona i sentyment dzięki nadrukowanemu zdjęciu – lekkie i stabilne zabezpieczenie smartfona
139,99 zł*
Etui na smartfony (skórzane)

ETUI NA SMARTFONY (SKÓRZANE)

Na własnej skórze przekonaj się o zaletach unikalnego etui na smartfon. Chronisz urządzenie i cieszysz się ulubionym zdjęciem, które masz zawsze pod ręką.
99,99 zł*
Etui wsuwane

ETUI WSUWANE

To coś indywidualistów. Wytrzymałe etui chroni Twój smartfon przed zarysowaniami, uszkodzeniami i... brakiem oryginalności. Umieść na swoim etui dowolne zdjęcie i pochwal się kreatywnością.

94,99 zł*
Etui smartfonowe na prezent

ETUI SZTYWNE

Nieograniczona indywidualność i ochrona urządzenia. Wyróżnij się oryginalnym etui na smartfon i zabezpiecz go przed niepożądanymi uderzeniami. Smartfon będzie Ci pewniej leżeć w dłoni i sprawi, że będzie jeszcze bardziej „Twój”.

79,99 zł*
Fotokartki klasyczne

ETUI SILIKONOWE

Elastyczne etui to trwała ochrona smartfona, ale nie jest to jedyna zaleta tego produktu. Indywidualny wygląd Twojego urządzenia? Masz to jak w banku, bo wygląd etui silikonowego zależy wyłącznie od Ciebie.

79,99 zł*
Etui Premium na smartfony

ETUI PREMIUM

Idealnie dopasowane do Ciebie i Twojego smartfona - etui Premium, czyli bezpieczeństwo urządzenia i sposób na wyrażenie siebie. Bądź pozytywną indywidualnością lub spraw komuś prezent w postaci etui, które pasuje do wielu odmian smartfonów.

od 94,99 zł*
Etui na prezent

ETUI WYTRZYMAŁE

Perfekcyjne połączenie bezpieczeństwa i indywidualnego designu. Tak oto Twój smartfon zyskuje ochronę i estetyczną wyjątkowość. Etui jest wytrzymałe, poręczne i przydatne zarówno na dla Ciebie, jak i na prezent.

99,99 zł*
Fotokartki klasyczne

ETUI NA IPADA

Klasyka w czystej postaci. Możesz wysłać kartkę nie tylko z okazji urodzin ale po prostu informując bliską osobę, że o niej pamiętasz i pozdrawiasz.
Etui na smartfon z klapką

ETUI ROZKŁADANE NA BOK

Etui lepsze niż portfel! Zwolnisz sobie miejsce w kieszeni lub torebce, bo te etui rozkładane na bok ma wewnętrzną kieszonkę, w której zmieścisz kartę, dowód lub legitymację studencką. Wygoda, bezpieczeństwo, indywidualność.

109,99 zł*
Etui z klapką na dół

ETUI ROZKŁADANE W DÓŁ

Wszechstronna ochrona smartfona w materiale skóropodobnym. Klapka tego etui na smartfon ma praktyczne zapięcie magnetyczne, a całość jest odporna na zarysowania. To ważne, skoro etui pokryjesz ulubionym zdjęciem.

94,99 zł*

Jak zadbać o swój smartfon?

Często zastanawiamy się nad tym jak sprawić, aby tak delikatne i nietanie urządzenie jak smartfon, służyło nam długo i dobrze. Z autopsji lub z opowieści kogoś bliskiego, znamy te uczucie, gdy smartfon upada… Pęka szybka i trzeba wydawać mnóstwo pieniędzy na naprawę, ten płacz i zgrzytanie zębów, bo nie kupimy biletu na koncert ulubionego zespołu. Niestety często lepiej opłaca się kupić nowy telefon… Smartfon nosimy też w kieszeni, nieraz z kluczami, łatwo więc o zarysowanie. Leżąc na półce telefon pada ofiarą kurzu, brudu. Warto więc zakupić porządne etui na smartfon, które nas przed tym wszystkim ochroni.

Jak wyróżnić się ze smartfonem?

Klasyczne etui to już przeżytek. Nie chcemy mieć tego co wszyscy, wolimy się wyróżniać, być oryginalnymi. Dlatego zamiast sięgać po etui, które mają już praktycznie każdy, preferujemy coś wyjątkowego, coś co możemy zrobić samemu. Nie mówimy oczywiście o rękodziele, lecz ozdobieniu wybranego etui na smartfon własnym zdjęciem, ulubionym krajobrazem czy fotografią kogoś bliskiego.

Etui na prezent?

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu, to jesteś w dobrym miejscu. Wystarczy zdjęcie, które w jakiś sposób powoduje uśmiech bliskiej osoby. Ulubione zwierzę, idol, może ukochana drużyna piłkarska lub cokolwiek innego – wszystko to możesz umieścić na wybranym etui smartfonowym. Takie etui jest jak wizytówka, która wyróżnia z tłumu, a dodatkowo chroni urządzenie – o tym bezpieczeństwie już pisaliśmy, bądź oryginalniejszy od nas i stwórz najlepsze etui pod słońcem.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej