Wybierz pomiędzy etui na komórkę a etui na tablet.

Etui na smartfony

Wybierz dla siebie najlepszą wersję z 6 dostepnych modeli!

Spersonalizowane etui na smartfony z własnym zdjęciem

Etui wsuwane

ETUI WSUWANE

To etui jest odpowiednie dla indywidualistów. Wytrzymałe etui o wyglądzie skóry z Twoimi ulubionymi motywami. Chroni Twój telefon przed zarysowaniami i uszkodzeniami.
79,99 zł*
Fotokartki klasyczne

ETUI SZTYWNE

Nieograniczona indywidualność i pewna ochrona Twojego urządzenia. Wyróżnij się oryginalnym etui na smartfon, a przy okazji zabezpiecz go przed niepożądanymi uderzeniami. Smartfon będzie Ci pewniej leżeć w dłoni i sprawi, że będzie jeszcze bardziej „Twój”.

49,99 zł*
Fotokartki klasyczne

ETUI SILIKONOWE

Elastyczne etui to trwała ochrona smartfona, ale nie jest to jedyna zaleta tego produktu. Indywidualny wygląd Twojego urządzenia? Masz to jak w banku, bo wygląd etui silikonowego zależy wyłącznie od Ciebie.

49,99 zł*
Fotokartki klasyczne

ETUI WYTRZYMAŁE

Perfekcyjne połączenie maksymalnego bezpieczeństwa i indywidualnego design, które sprawi, że Twój smart fon stanie się jedyny w swoim rodzaju. Wytrzymałe, poręczne i przydatne, nie tylko Tobie, ale też w momencie, gdy szukasz oryginalnego pomysłu na prezent.

84,99 zł*
Fotokartki klasyczne

ETUI ROZKŁADANE NA BOK

Etui, które zastąpi Ci portfel, a przy tym i miejsce w kieszeni (lub torebce). Etui rozkładane na bok posiada wewnętrzną kieszonkę, w której zmieścisz kartę, dowód lub legitymację studencką. Prócz wygody, zapewnisz sobie również indywidualność i bezpieczeństwo.

89,99 zł*
Fotokartki klasyczne

ETUI ROZKŁADANE W DÓŁ

Wszechstronna ochrona w wysokiej jakości materiale skóropodobnym. Klapka tego etui na smartfon posiada bardzo praktyczne zapięcie magnetyczne, a całość jest odporna na zarysowania. To ważne, szczególnie, że na etui będzie wybrane przez Ciebie zdjęcie.

79,99 zł*
Fotokartki klasyczne

ETUI NA IPADA

Klasyka w czystej postaci. Możesz wysłać kartkę nie tylko z okazji urodzin ale po prostu informując bliską osobę, że o niej pamiętasz i pozdrawiasz.

Jak zadbać o swój smartfon?

Często zastanawiamy się nad tym jak sprawić, aby tak delikatne i nietanie urządzenie jak smartfon, służyło nam długo i dobrze. Z autopsji lub z opowieści kogoś bliskiego, znamy te uczucie, gdy smartfon upada… Pęka szybka i trzeba wydawać mnóstwo pieniędzy na naprawę, ten płacz i zgrzytanie zębów, bo nie kupimy biletu na koncert ulubionego zespołu. Niestety często lepiej opłaca się kupić nowy telefon… Smartfon nosimy też w kieszeni, nieraz z kluczami, łatwo więc o zarysowanie. Leżąc na półce telefon pada ofiarą kurzu, brudu. Warto więc zakupić porządne etui na smartfon, które nas przed tym wszystkim ochroni.

Jak wyróżnić się ze smartfonem?

Klasyczne etui to już przeżytek. Nie chcemy mieć tego co wszyscy, wolimy się wyróżniać, być oryginalnymi. Dlatego zamiast sięgać po etui, które mają już praktycznie każdy, preferujemy coś wyjątkowego, coś co możemy zrobić samemu. Nie mówimy oczywiście o rękodziele, lecz ozdobieniu wybranego etui na smartfon własnym zdjęciem, ulubionym krajobrazem czy fotografią kogoś bliskiego.

Etui na prezent?

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu, to jesteś w dobrym miejscu. Wystarczy zdjęcie, które w jakiś sposób powoduje uśmiech bliskiej osoby. Ulubione zwierzę, idol, może ukochana drużyna piłkarska lub cokolwiek innego – wszystko to możesz umieścić na wybranym etui smartfonowym. Takie etui jest jak wizytówka, która wyróżnia z tłumu, a dodatkowo chroni urządzenie – o tym bezpieczeństwie już pisaliśmy, bądź oryginalniejszy od nas i stwórz najlepsze etui pod słońcem.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej