SMARTFONY & TABLETY

ETUI NA SMARTFONY

ETUI NA SMARTFON

Spersonalizowane etui na smartfon to dobry wybór, nie tylko na prezent. Wybierz dowolne zdjęcie, które znajdzie się na etui i nadaj mu unikatowego stylu - chroń smartfon i dekoruj zgodnie ze swoim pomysłem.

od 79,99 zł*
Biuro

BIURO

Więcej przyjemności na stanowisku pracy!

Pozytywna dawka energii zawarta we wspomnieniach. W biurze też możesz mieć coś co zmotywuje Cię w słabszych chwilach. Praca nie musi być trudna, ani tym bardziej nudna, jeśli podejdziesz do niej z odpowiednią energią.
Czasami wystarczy rzut oka na zdjęcie.

od 25,99 zł*
materiały biurowe

ARTYKUŁY PAPIERNICZE

Bądź kreatywny z naszymi artykułami papierniczymi

Wizytówki, blok szkolny, notatnik - zaprojektuj je według własnego pomysłu. Urozmaicaj sobie pobyt w szkole lub w miejscu pracy.

od 15,99 zł*
Kula śnieżna i kula z sercami

DEKORACJE

Prezent od serca!

Zaprojektuj samodzielnie coś, co świetnie wkomponuje się w wystrój Twojego domu. Dekoruj kreatywnymi odbitkami zdjęć albo sięgnij po szklaną kulę, zegar, podkładkę śniadaniowa lub szyld na drzwi (stworzysz to z własnych zdjęć).

od 29,99 zł*
Lunch box

SZKOŁA

Tak chodzenie do szkoły sprawia więcej przyjemności!

Notatnik, pojemnik na śniadaniem, aluminiowy bidon, naklejki czy podkładka pod mysz. To wszystko akcesoria szkolne, które można wzbogacić dowolnym zdjęciem. Unikatowy projekt i przyjemniejszy dzień w szkole Twojego dziecka.

od 9,99 zł*
Zabawki

ZABAWKI

Idelane prezenty nie tylko dla dzieci!

Zamień swoje ulubione zdjęcia w zabawki, które będą przyjemną zabawą nie tylko dla dziecka (np. puzzle). Stwórz talię kart lub podaruj komuś sympatyczną maskotkę ze zdjęciem na koszulce.

od 35,99 zł*
Tekstylia

TEKSTYLIA

Najwyższa jakość i doskonały wydruk!

Umieść ulubione zdjęcia na tekstyliach codziennego użytku. Możesz stworzyć swój własny projekt poduszki, t-shirtu i torby na ramię (mała i duża lub elegancka na zakupy). Ogranicza Cię tylko  własna kreatywność.

od 22,99 zł*
FOTOKUBKI

FOTOKUBKI

Nie tylko na śniadanie!

Możesz uprzyjemnić sobie czas spędzony przy kawie, tworząc wyjątkowy projekt kubka z wybranym zdjęciem. Umieszczaj dowolne fotografie także na bidonie i kuflu dla sportowca czy piwosza.

od 29,99 zł*
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej