Doskonała jakość

Seryjny zwycięzca wielu testów - nasze produkty i usługi są regularnie testowane i nagradzane

Wasza satysfakcja jest dla nas priorytetem. Na każdym etapie zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zadowoleni ze swoich fotoproduktów CEWE. Wszystkie nasze fotoprodukty są objęte 100% gwarancją satysfakcji (link do gwarancji satysfakcji). Dziękujemy za zaufanie. To właśnie dzięki Wam nasza CEWE FOTOKSIĄŻKA jest najchętniej zamawianą fotoksiążką w Europie.

Naszą najwyższą jakość potwierdzają niezależne testy dziennikarskie, podczas których wielokrotnie zostały docenione nasze fotoprodukty, jak i intuicyjny program do ich projektowania – CEWE FOTOŚWIAT. Część z nagród i wyróżnień, jakie otrzymaliśmy, przedstawiamy w poniższej tabeli:
 
  Produkt Opinia Tytył prasowy Data Kraj
ZŁOTE GODŁO KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI  

Solidny Pracodawca Roku

Firma CEWE uhonorowana została w 2019 roku tytułem Solidnego Pracodawcy Roku. Jest to wyjątkowe wyróżnienie przyznawane najlepszym markom i pracodawcom w Polsce. Wysoka kultura organizacyjna, przyjazna polityka kadrowa, benefity pozapłacowe oraz polityka zrównoważonego rozwoju to tylko kilka z wielu elementów strategii funkcjonowania i rozwoju CEWE na rynku regionalnym i krajowym. Przekłada się to niewątpliwie również na wysoką jakość naszych produktów i usług.

SOLIDNY PRACODAWCA ROKU

2019

Nagroda polska
ZŁOTE GODŁO KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI CEWE FOTOKSIĄŻKI

Konsumencki Lider Jakości 2019

Już czwarty rok z rzędu fotoprodukty CEWE zostały wyróżnione Godłem Konsumenckiego Lidera Jakości. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że po raz kolejny znaleźliśmy się gronie firm postrzeganych przez konsumentów za liderów rynku.

Pełen test modułu można znaleźć tutaj

ZŁOTE GODŁO KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI

2019

Nagroda polska
ZŁOTE GODŁO KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI CEWE HEXXAS

CEWE po raz trzeci wyróżnione nagrodą TIPA World Award

Po raz trzeci w historii i drugi rok z rzędu, zostaliśmy wyróżnieni nagrodą TIPA World Award. Do tej pory żadna inna firma z branży nie była tak często doceniana w kategorii ‘Najlepsze usługi fotograficzne’.

Po przyznaniu nagrody za CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w 2008 i za uszlachetnianie okładki w 2018, w tym roku jury złożone z 30 przedstawicieli międzynarodowej prasy fotograficznej doceniło nasze sześciokątne płytki ze zdjęciem – HEXXAS. Ta nagroda jest dla nas podwójnie wyjątkowa, gdyż pomysł na HEXXAS został zainicjowany i był rozwijany przez pracowników CEWE.

TIPA

2018

Nagroda polska
ZŁOTE GODŁO KONSUMENCKIE LIDERA JAKOŚCI CEWE FOTOKSIĄŻKI

Konsumencki Lider Jakości 2016/2017/2018

Już po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Konsumenckiego Lidera Jakości. Jest nam niezmiernie miło, że ponownie doceniona została najwyższa jakość CEWE FOTOKSIĄŻKI oraz nasza stała troska o zadowolenie Klientów.

Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski program konsumencki organizowany przez Redakcję Strefy Gospodarki. Jego celem jest wyłonienie rynkowych liderów w dziedzinie jakości usług i produktów oferowanych na polskim rynku.

Zobacz szczegóły dotyczące naszego wyróżnienia.

ZŁOTE GODŁO KONSUMENCKIE LIDERA JAKOŚCI

2016/2017/2018

Nagroda polska
NATIONAL GEOGRAPHIC POLSKA PROGRAM CEWE FOTOŚWIAT

Wyróżnienie od redakcji National Geographic Polska

Tym razem CEWE zostało docenione przez redakcję magazynu podróżniczego National Geographic Polska. W podsumowaniu recenzji możemy przeczytać:

CEWE FOTOKSIĄŻKA to doskonały pomysł na docenienie własnych zdjęć i osób je oglądających. Zamiast polegania na łatwych do zgubienia, zawodnych i psujących się cyfrowych nośnikach, lub niewygodnej prezentacji na ekranach (szczególnie, gdy chcemy pokazać zdjęcia przyjaciołom lub rodzinie), ta forma pozwala na spokojne, choć pełne przyjemnych emocji, oglądanie fotografii trzymanej w dłoni. Tylko tak możemy przeżyć opowiadaną historię w pełni, a przecież o to chodzi w dobrej fotografii.

Pełną recenzję można znaleźć tutaj.

NATIONAL GEOGRAPHIC POLSKA

2017

Nagroda polska
Redakcja Chip poleca PROGRAM CEWE FOTOŚWIAT

Redakcja Chip poleca

Jako główną zaletę oprogramowania CEWE FOTOŚWIAT redakcja Chip podkreśla prostotę obsługi oraz jego elastyczność. W artykule możemy przeczytać, że każdy użytkownik znajdzie w programie coś dla siebie. Oprogramowanie zostało również docenione za ilość opcji graficznych oraz przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs. Jak czytamy w recenzji: Liczba opcji w programie na pierwszy rzut oka może wydawać się przytłaczająca, ale twórcy aplikacji potrafili pogrupować i ułożyć je w taki sposób, że błyskawicznie można zorientować się gdzie co jest. Po pierwszym kwadransie pracy z oprogramowaniem CEWE z łatwością odnajdujemy nawet te funkcje, których do tej pory jeszcze nie używaliśmy. Na koniec zostało również docenione zaangażowanie CEWE w inicjatywy ekologiczne, takiej jak sadzenie drzew w Kenii.

Pełen test modułu można znaleźć tutaj

Chip

2017

Nagroda polska
FOTOKURIER PROGRAM CEWE FOTOŚWIAT

Wyróżnienie ‘SUPER’ od redakcji Foto-Kurier

W listopadowym numerze magazynu, redakcja Foto-Kuriera testowała moduł programu CEWE FOTOŚWIAT poświęcony tworzeniu CEWE FOTOKALENDARZY.

Natomiast w grudniowym wydaniu, Foto-Kurier skupił się na projektowaniu CEWE FOTOKSIĄŻKI. Podczas testu zwrócono uwagę na szybki i sprawny proces instalacji oraz różnorodność i bogactwo formatów dostępnych w programie. Jak podkreśla autor testu: To bogactwo oferty i opcji w oprogramowaniu to olbrzymi plus tego programu.

Nasz moduł projektowy został wyróżniony przez redakcję najwyższą notą ‘SUPER’ i otrzymał 6 gwiazdek.

Pełen test modułu można znaleźć tutaj

FOTOKURIER

12/2016

Nagroda polska
PC FORMAT PROGRAM CEWE FOTOŚWIAT

Redakcja PC Format Poleca

Nasz program do projektowania fotoproduktów CEWE FOTOŚWIAT został ponownie wyróżniony, tym razem przez redakcję PC Format.

Podczas testu, redakcja zwróciła uwagę na łatwość obsługi programu, intuicyjny interfejs oraz ilość funkcji pomocnych podczas tworzenia fotoproduktów.

Większa część recenzji skupiła się na projektowaniu CEWE FOTOKSIĄŻKI, jednak w podsumowaniu autor docenił też inne nasze produkty: Imponująco prezentują się też fotoobrazy i fotoplakaty, które można wykonać na wiele różnych sposobów. Duży wybór dostępnych rozmiarów i rodzajów materiałów – od płótna, poprzez szkło akrylowe, po utwardzoną piankę – gwarantuje, że każde zachowane w ten sposób wspomnienie będzie niepowtarzalne.

Szczegółowa recenzja programu CEWE FOTOŚWIAT znajduje się tutaj.

PC FORMAT

12/2016

Nagroda polska
FOTO KURIER CEWE FOTOKALENDARZE

Wyróżnienie ‘SUPER’ od redakcji Foto-Kurier

Wraz z końcem roku, Foto-Kurier wziął pod lupę moduł programu CEWE FOTOŚWIAT dedykowany tworzeniu CEWE FOTOKALENDARZY. Podczas testu, redakcja doceniła między innymi: łatwość instalacji, bogactwo oferty oraz intuicyjność obsługi programu.

Doceniona została również nasza strategia zrównoważonego rozwoju i ekologiczne rozwiązania w procesach produkcyjnych. A nasze fotokalendarze zostały wspomniane jako doskonały pomysł na świąteczny prezent dla najbliższych.

Nasz moduł projektowy został wyróżniony przez redakcję najwyższą notą ‘SUPER’ i otrzymał 6 gwiazdek.

 

Pełen test jest dostępny tutaj.

FOTO KURIER

11/2016

Nagroda polska
PC FORMAT CEWE FOTOKSIĄŻKI

Wyróżnienie ‘Najlepsza Jakość’ od PC Format

Redakcja PC Format przeprowadziła porównanie 7 fotoksiążek i programów do ich projektowania. Podczas testu, brano pod uwagę takie kwestie jak: wygoda projektowania, możliwości techniczne programu oraz jakość i szybkość wykonania.

Z dumą informujemy, że CEWE zajęło w teście I miejsce.

Zobacz szczegóły dotyczące naszego wyróżnienia.

PC FORMAT

2014

Nagroda polska
PHOTOGRAPHIE CEWE FOTOKSIĄŻKI

Największy test Fotoksiążek 2012

Niemiecki magazyn PHOTOGRAPHIE w przeprowadzonym teście docenił różnorodność naszych produktów. W tekście autor zaznaczył: Jesteśmy zadowoleni z oprogramowania CEWE i z chęcią zamówilibyśmy CEWE FOTOKSIĄŻKĘ na papierze fotograficznym lub w wersji z wydrukiem cyfrowym. Za CEWE przemawia przede wszystkim duży wybór formatów i różnorodność produktów.

Zobacz szczegóły dotyczące naszego wyróżnienia.

PHOTOGRAPHIE

04/2012

Nagroda niemiecka
Plus X Award CEWE FOTOKSIĄŻKI

Nagroda Plus X Award 2011

CEWE FOTOKSIĄŻKA została doceniona w dwóch kategoriach ‘Komfort obsługi’ oraz ‘Wysoka jakość produktu’.

Podczas przyznawania pierwszego wyróżnienia, wzięto pod uwagę funkcjonalność oraz szeroki wybór możliwości projektowych oferowanych w programie CEWE FOTOŚWIAT. Natomiast w przypadku drugiej kategorii, wyróżniona została wysoka jakość oraz trwałość naszej CEWE FOTOKSIĄŻKI.

Zobacz szczegóły dotyczące naszego wyróżnienia.

Plus X Award

2011

Nagroda niemiecka
MACup PROGRAM CEWE FOTOŚWIAT

Wyróżnienie w teście MACup 2011

Zwycięzca testu: CEWE FOTOKSIĄŻKA. Redaktorzy podczas testu w szczególności zwracali uwagę na możliwości dostępne w programie projektowym. CEWE zostało docenione za wielość opcji i szablonów dostępnych podczas projektowania fotoproduktów.

W podsumowaniu testu możemy przeczytać:Zazwyczaj użytkownicy programów do projektowania fotoksiążek stykają się z dużą liczbą funkcji, ale też z mało udanym interfejsem. Z drugiej strony mamy programy, które mają ciekawy interfejs, ale z niewieloma opcjami przy wyborze i projektowaniu produktów. Zwycięzcą testu jest CEWE, gdyż oferuje ogromny wybór formatów, okładek i rodzajów papieru oraz imponuje dużą liczbą szablonów i przyjaznym interfejsem.

Zobacz szczegóły dotyczące naszego wyróżnienia.

MACup

03/2011

Nagroda niemiecka
Digital Photo CEWE FOTOKSIĄŻKI

Wyróżnienie w teście Digital Photo

CEWE FOTOKSIĄŻKA wygrała w kategorii fotoksiążek luksusowych! Redakcja magazynu DigitalPHOTO doceniła w szczególności jakość druku, estetykę wykonania, a także funkcjonalności programu CEWE FOTOŚWIAT.

W uzasadnieniu czytamy: Wielkoformatowe, luksusowe fotoksiążki z oprawą skórzaną lub płócienną już z zewnątrz robią ogromne wrażenie. Jednak również ważna była dla nas jakość druku i obróbki testowanych produktów. CEWE FOTOKSIĄŻKA Panorama XXL wyróżnia się właśnie jakością druku i wykonaniem, które dopełniają szybki czas realizacji i dostawy.

Digital Photo

03/2011

Nagroda niemiecka
Plus X Award CEWE FOTOKSIĄŻKI

Wyróżnienie ‘Produkt Roku’

Nasze oprogramowanie do projektowania CEWE FOTOKSIĄŻKI zostało docenione po raz kolejny. W kategorii ‘komfort użytkowania’ program otrzymał nagrodę Plus X Award. Natomiast międzynarodowe jury postanowiło go dodatkowo wyróżnić tytułem ‘Najlepszy produkt roku’.

Podczas oceniania programu, członkowie jury, obok designu i prostej obsługi zwrócili uwagę na funkcję asystenta, który pozwala na szybką i łatwą selekcję zdjęć do projektu.

Plus X Award

2010

Nagroda niemiecka
Stiftung Warentest CEWE FOTOKSIĄŻKI

Zwycięzca testu Stiftung Warentest

Wynik testu przeprowadzonego przez Stiftung Warentest potwierdza po raz kolejny: CEWE zapewnia najlepszą jakość spośród wszystkich producentów fotoksiążek.

Stiftung Warentest

08/2009

Nagroda niemiecka
PC Format PROGRAM CEWE FOTOŚWIAT

Wyróżnienie ‘Najlepsza Jakość’ od PC Format

Redakcja PC Format przeprowadziła test kilku różnych serwisów do projektowania fotoksiążek. Podczas testu, oceniano takie parametry jak: łatwość obsługi programu, czas realizacji zamówienia oraz jakość finalnego produktu. CEWE zajęło w teście I miejsce. Do naszych mocnych stron zaliczono: bardzo dobry program, świetną jakość produktu oraz przejrzystą stronę www.

PC Format

09/2009

Nagroda polska
Macwelt PROGRAM CEWE FOTOŚWIAT

Zwycięzca testu Macwelt

Podczas testu, redakcja zwróciła uwagę na stopień przystosowania opcji programu projektowego do komputerów Apple. Autorzy podkreślili łatwość utwożenia projektu i zamówienia CEWE FOTOKSIĄŻKI.

Macwelt

08/2009

Nagroda niemiecka
FOTO KURIER CEWE FOTOKSIĄŻKI

Wyróżnienie ‘WIĘCEJ NIŻ BARDZO DOBRY’ od redakcji Foto-Kurier

W majowym wydaniu magazynu, redakcja Foto-Kuriera wzięła pod lupę naszą CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. W teście szczególnie podkreślono prostotę obsługi programu CEWE FOTOŚWIAT: Podczas produkcji fotoksiążki, do celu – jeśli zechcemy – poprowadzi nas komputerowy asystent, a my później, po wstępnym ułożeniu zdjęć przez program, wprowadzimy drobne lub większe korekty w tym, co wykonał on sam.

FOTO KURIER

05/2009

Nagroda polska
ETM PROGRAM CEWE FOTOŚWIAT

Najlepsza fotoksiążka według Magazynu ETM

Podczas testu, magazyn porównał 11 różnych fotoksiążek, najlepszą z nich okazała się nasza CEWE FOTOKSIĄŻKA. Oprócz oprogramowania przy ocenianiu, brano pod uwagę proces zamawiania, szybkość dostawy i jakość samego produktu.

Wśród naszych mocnych stron wymieniono szybkie i łatwe w użyciu oprogramowanie projektowe z wieloma możliwościami dla użytkownika./

 

ETM

04/2009

Nagroda niemiecka
Plus X Award PROGRAM CEWE FOTOŚWIAT

Wygrana w kategorii ‘innowacje’

Nagroda Plus X Award to już kolejne wyróżnienie na koncie naszej CEWE FOTOKSIĄŻKI. Jury doceniło przede wszystkim intuicyjne i darmowe oprogramowanie, różnorodność szablonów oraz indywidualny design. W uzasadnieniu możemy przeczytać:Oprogramowanie CEWE Fotoksiążki odróżnia się od innych dostępnych na rynku, gdyż łączy profesjonalną wiedzę o projektowaniu książki z intuicyjną obsługą. Kreatywny projektant nie jest tu ograniczany, jednocześnie ma do dyspozycji ponad 250 gotowych szablonów.

Plus X Award

2008

Nagroda niemiecka
TEST.DE CEWE FOTOKSIĄŻKI

Wyróżnienie od redakcji test.de

Nasza CEWE FOTOKSIĄŻKA została wyróżniona po raz kolejny. Tym razem okazała się najlepszą spośród 12 różnych fotoksiążek, testowanych przez portal test.de.

Pełen test można przeczytać tutaj.

TEST.DE

02/2008

Nagroda niemiecka
Internet Magazin CEWE FOTOKSIĄŻKI

Lider testu

CEWE FOTOKSIĄŻKA została zwycięzcą testu przeprowadzonego przez niemiecki magazyn Internet Magazin.

Internet Magazin

2007

Nagroda niemiecka
Foto Video Digital CEWE FOTOKSIĄŻKI

Wyróżnienie w teście Foto Video Digital

CEWE FOTOKSIĄŻKA została zwycięzcą testu przeprowadzonego przez redakcję magazynu CHIP ‘Foto Video Digital’. Magazyn testował łącznie dwunastu dostawców Fotoksiążek. CEWE pokonało konkurentów ilością opcji graficznych oraz swobodą projektowania.

W tekście możemy przeczytać: mało który dostawca daje tak fantastyczne możliwości w projektowaniu indywidualnej Fotoksiążki: dowolne układy, dowolne ułożenie zdjęć na stronach, wspaniałe, gotowe tła i dużo więcej. Podczas projektowania użytkownik nie napotyka praktycznie na żadne ograniczenia.

Foto Video Digital

01/2007

Nagroda niemiecka
CHIP CEWE FOTOKSIĄŻKI

Wyróżnienie w teście CHIP

Redakcja łącznie poddała testom 12 producentów fotoksiążek. CEWE FOTOKSIĄŻKA okazała się być liderem kategorii i jednogłośnym zwycięzcą. Autorzy testu zwrócili szczególną uwagę na jakość oraz łatwość wykonania produktów CEWE.

Chip

11/2006

Nagroda niemiecka
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej