Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 81

CEWE myPhotos

15 GB darmowej przestrzeni na Twoje wspomnienia. Zdjęcia, filmy, projekty fotoproduktów CEWE - wszystko w jednym miejscu!

ZALOGUJ SIĘ
ZAŁÓŻ KONTO

Co zyskujesz z CEWE myPhotos?

Najlepsze wspomnienia w zasięgu ręki

dla Ciebie i Twoich bliskich, online, z każdego miejsca

Łatwa organizacja plików

Dzięki CEWE myPhotos zachowasz najpiękniejsze chwile Twojego życia w jednym miejscu i wrócisz do nich z dowolnego miejsca za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego, tabletu czy komputera (Windows, Android, iOS, Mac OS, Linux). Porządkowanie zdjęć jest bardzo intuicyjne. Funkcje takie jak: twarze, miejsca i obiekty pomogą Ci błyskawicznie znaleźć fotografie, których szukasz. Zdefiniujesz nawet własne ustawienia czasu czy lokalizacji. A gdy zechcesz, udostępnisz też kolekcje wybranym osobom.
Dodatkowo, funkcja tworzenia kopii zapasowej sprawi, że nie utracisz ulubionych zdjęć mimo awarii urządzenia.

Projektuj CEWE FOTOKSIĄŻKĘ z łatwością

Skorzystaj z automatycznego asystenta, który w mgnieniu oka utworzy dla Ciebie propozycję projektu CEWE FOTOKSIĄŻKI.

Tworzenie fotoksiążki może być wyjątkowym doświadczeniem, szczególnie gdy odbywa się to wspólnie z rodziną czy znajomymi. Dzięki programowi CEWE Fotoświat oraz CEWE myPhotos, które umożliwiają współpracę przy projektach, każdy może dodać coś od siebie, tworząc w ten sposób niezapomnianą pamiątkę. Dzięki temu, każdy członek rodziny czy przyjaciel, może dodać swoje ulubione zdjęcia, opowiedzieć swoje historie i wspomnienia, co sprawia, że końcowy produkt jest pełen emocji i osobistych akcentów.

Wspólne tworzenie fotoksiążki to nie tylko sposób na zachowanie wspomnień, ale również doskonała okazja do zacieśnienia więzi i spędzenia czasu razem, nawet jeśli dzielą nas kilometry

Zamawiaj ulubione fotoprodukty

CEWE myPhotos jest zintegrowane z naszych bezpłatnym programem projektowym CEWE Fotoświat, co sprawia, że tworzenie naszych fotoproduktów jest jeszcze prostsze i przyjemniejsze.

Z CEWE myPhotos szybko i wygodnie zamienisz ulubione zdjęcia w niezapomniane pamiątki i prezenty fotograficzne. Wystarczy tylko kilka kliknięć.

Twoje zdjęcia są z nami bezpieczne

Cyfryzacja z odpowiedzialnością - zabezpieczamy Twoje zdjęcia zgodnie z europejskimi przepisami o ochronie danych osobowych. Przesłane przez Ciebie fotografie przechowywane są w automatycznie kontrolowanych centrach danych z certyfikatem TÜV.

Wszystkie zdjęcia i filmy, które zdecydujesz się zapisać na swoim koncie CEWE myPhotos, są szyfrowane i w 100% prywatne.

Tworzenie kopii zapasowych jest też integralną częścią usługi CEWE myPhotos, dzięki czemu nigdy więcej nie stracisz swoich najważniejszych zdjęć.

ZALOGUJ SIĘ
ZAŁÓŻ KONTO