Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 81

Świetna jakość

Nasze produkty i usługi są regularnie poddawane różnorodnym testom

Międzynarodowe rekomendacje i zwycięstwa w testach

CEWE zwycięzcą testów - mamy na koncie ponad 120 sukcesów. Poznaj nasze aktualne wyróżnienia.

W 2020 marka CEWE po raz czwarty otrzymała najbardziej prestiżową międzynarodową nagrodę dla „Najlepszego na świecie serwisu fotousługowego” - TIPA World Awards. Wyróżnienia TIPA przyznaje globalny panel ekspertów, który składa się z redaktorów renomowanych magazynów branżowych na całym świecie. Dzięki doświadczeniu, obiektywizmowi i wiedzy specjalistów są one uznawane za najbardziej wiarygodne i prestiżowe. W tym roku uhonorowana została CEWE FOTOKSIĄŻKA i okładki wykonane ze skóry lub lnu.

Firma CEWE została ponownie uhonorowana została roku tytułem Solidnego Pracodawcy Roku 2020 oraz Solidnego Pracodawcy branży fotograficznej 2020. Jest to wyjątkowe wyróżnienie przyznawane najlepszym markom i pracodawcom w Polsce. Wysoka kultura organizacyjna, przyjazna polityka kadrowa, benefity pozapłacowe oraz polityka zrównoważonego rozwoju to tylko kilka z wielu elementów strategii funkcjonowania i rozwoju CEWE na rynku regionalnym i krajowym.

Po raz kolejny marka CEWE została doceniona przez konsumentów oraz Radę Marek. Badanie Superbrands to największe w Polsce konsumenckie badanie siły i wizerunku firm. Superbrands stoi na straży brandingu już od 25 lat. Nagrodę potocznie nazywa się „Oskarami Marketingu”.

Już czwarty rok z rzędu fotoprodukty CEWE zostały wyróżnione Godłem Konsumenckiego Lidera Jakości. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że po raz kolejny znaleźliśmy się gronie firm postrzeganych przez konsumentów za liderów rynku.

Po raz trzeci w historii i drugi rok z rzędu, zostaliśmy wyróżnieni nagrodą TIPA World Award. Do tej pory żadna inna firma z branży nie była tak często doceniana w kategorii ‘Najlepsze usługi fotograficzne’. Po przyznaniu nagrody za CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w 2008 i za uszlachetnianie okładki w 2018, w tym roku jury złożone z 30 przedstawicieli międzynarodowej prasy fotograficznej doceniło nasze sześciokątne płytki ze zdjęciem – hexxas. Ta nagroda jest dla nas podwójnie wyjątkowa, gdyż pomysł na hexxas został zainicjowany i był rozwijany przez pracowników CEWE

W 2018 roku organizacja TIPA wyróżniła naszą ofertę typów okładek CEWE FOTOKSIĄŻKI, w szczególności twardą oprawę z uszlachetnieniem. Jury podziwiało to, w jaki sposób „natychmiast można nadać Twojej CEWE FOTOKSIĄŻCE wyjątkowego blasku wykorzystując uszlachetnienie”.

TIPA World Awards to najbardziej prestiżowa nagroda dla produktów fotograficznych na świecie. Wybory ekspertów są uznawane za najbardziej wiarygodne, a ich oceny i wiedza są autorytetem w dziedzinie fotografii. W 2008 firma CEWE została uznana przez międzynarodowe jury za najlepszy serwis fotograficzny ze szczególnym wyróżnieniem CEWE FOTOKSIĄŻKI.

Firma CEWE uhonorowana została w 2019 roku tytułem Solidnego Pracodawcy Roku. Jest to wyjątkowe wyróżnienie przyznawane najlepszym markom i pracodawcom w Polsce. Wysoka kultura organizacyjna, przyjazna polityka kadrowa, benefity pozapłacowe oraz polityka zrównoważonego rozwoju to tylko kilka z wielu elementów strategii funkcjonowania i rozwoju CEWE na rynku regionalnym i krajowym.

Program Konsumencki Lider Jakości ma na celu wyłonienie najlepszych marek i firm na polskim rynku w opinii konsumentów. Cieszymy się, że po raz trzeci zostaliśmy docenieni tym wyjątkowym wyróżnieniem i zaufaniem.

Już po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Konsumenckiego Lidera Jakości. Jest nam niezmiernie miło, że ponownie doceniona została najwyższa jakość CEWE FOTOKSIĄŻKI oraz nasza stała troska o zadowolenie Klientów. Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski program konsumencki organizowany przez Redakcję Strefy Gospodarki. Jego celem jest wyłonienie rynkowych liderów w dziedzinie jakości usług i produktów oferowanych na polskim rynku.

"CEWE FOTOKSIĄŻKA to doskonały pomysł na docenienie własnych zdjęć i osób je oglądających. Zamiast polegania na łatwych do zgubienia, zawodnych i psujących się cyfrowych nośnikach, lub niewygodnej prezentacji na ekranach (szczególnie, gdy chcemy pokazać zdjęcia przyjaciołom lub rodzinie)"

Nasz program do projektowania fotoproduktów CEWE FOTOŚWIAT został ponownie wyróżniony, tym razem przez redakcję PC Format. Podczas testu, redakcja zwróciła uwagę na łatwość obsługi programu, intuicyjny interfejs oraz ilość funkcji pomocnych podczas tworzenia fotoproduktów. Większa część recenzji skupiła się na projektowaniu CEWE FOTOKSIĄŻKI, jednak w podsumowaniu autor docenił też inne nasze produkty: Imponująco prezentują się też fotoobrazy i fotoplakaty, które można wykonać na wiele różnych sposobów.

W listopadowym numerze magazynu, redakcja Foto-Kuriera testowała moduł programu CEWE FOTOŚWIAT poświęcony tworzeniu CEWE FOTOKALENDARZY. Natomiast w grudniowym wydaniu, Foto-Kurier skupił się na projektowaniu CEWE FOTOKSIĄŻKI. Podczas testu zwrócono uwagę na szybki i sprawny proces instalacji oraz różnorodność i bogactwo formatów dostępnych w programie. Jak podkreśla autor testu: To bogactwo oferty i opcji w oprogramowaniu to olbrzymi plus tego programu.

Wraz z końcem roku, Foto-Kurier wziął pod lupę moduł programu CEWE FOTOŚWIAT dedykowany tworzeniu CEWE FOTOKALENDARZY. Podczas testu, redakcja doceniła między innymi: łatwość instalacji, bogactwo oferty oraz intuicyjność obsługi programu. Doceniona została również nasza strategia zrównoważonego rozwoju i ekologiczne rozwiązania w procesach produkcyjnych.

Ta aplikacja mobilna udostępnia łatwą w użyciu i niedrogą usługę projektowania fotoksiążki dla osób, które chcą zaprezentować swoje zdjęcia. Po prostu wybierz 22 zdjęcia i pozwól aplikacji stworzyć fotoksiążkę, którą można potem dowolnie modyfikować do swoich upodobań.

"Bardzo dobre funkcje, przejrzyste. Łatwo jest tworzyć różne wersje fotoksiążki. Doskonałe kolory, wysoka ostrość i precyzyjnie stopniowane kontrasty"

Oprogramowanie zostało również docenione za ilość opcji graficznych oraz przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs. Jak czytamy w recenzji: Liczba opcji w programie na pierwszy rzut oka może wydawać się przytłaczająca, ale twórcy aplikacji potrafili pogrupować i ułożyć je w taki sposób, że błyskawicznie można zorientować się gdzie co jest. Po pierwszym kwadransie pracy z oprogramowaniem CEWE z łatwością odnajdujemy nawet te funkcje, których do tej pory jeszcze nie używaliśmy.