CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-81
Fotonaklejki Fotonaklejki Fotonaklejki Fotonaklejki

Naklejki minifotki

Zaprojektuj 4, 8 lub 16 naklejek z wybranymi przez siebie zdjęciami

Uwiecznij osobiste pozdrowienia i udekoruj prezenty pięknymi wspomnieniami – do kolekcjonowania i naklejania.

  • Znakomity papier fotograficzny premium
  • Arkusze z 4, 8 lub 16 zdjęciami
  • Idealne zastępstwo karteczki z nazwiskiem przy prezentach
9,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Rozmiar:

Arkusz naklejek ok.13 x 18 cm:

  • 4 duże naklejki (rozmiar naklejki 6 x 8 cm)
  • 8 średnich naklejek (rozmiar naklejki 4 x 6 cm)
  • 16 małych naklejek (rozmiar naklejki 3 x 4 cm)

Materiał:

  • Papier fotograficzny Premium

Samoprzylepne naklejki minifotki - naklej swoje zdjęcia w dowolnym miejscu

Kreatywne naklejki na walizkę, zeszyty i wiele innych

Samodzielne tworzenie naklejek ze zdjęciami. Zaprojektuj własne naklejki minifotki

Niezależnie od tego, czy jest to notatnik, kalendarz, walizka, zeszyt czy laptop, możesz te przedmioty łatwo spersonalizować. Idealne do tego są fotonaklejki. Minifotki z Twoim wyjątkowym zdjęciem w najprostszy możliwy sposób zdobią różne przedmioty.

Dla dzieci świetną rozrywką jest projektowanie własnych fotonaklejek i ozdabianie nimi przedmiotów codziennego użytku. Maluchy mogą poćwiczyć kreatywność i użyć naklejek, aby szybciej znaleźć własne pudełko na drugie śniadanie lub zeszyt ćwiczeń w przedszkolu lub szkole. Dzięki różnym clipartom praca przy fotonaklejkach od CEWE sprawia szczególnie dużo radości. Zaprojektuj i zamów naklejki ze zdjęciami i udekoruj swoje prezenty Fotonaklejki nie tylko ułatwiają rozpoznawanie przedmiotów. Te naklejki doskonale nadają się również do robienia spersonalizowanych prezentów. Za pomocą naklejek można nadać im osobistego charakteru. Naklejki ze zdjęciem idealnie sprawdzają się również tam, gdzie nie można przykleić zwykłego zdjęcia, np. w samochodzie lub na drzwiach szafki.

Zaprojektuj naklejki minifotki

Aby zapewnić szczególnie żywe kolory CEWE zawsze tworzy naklejki fotograficzne na markowym papierze fotograficznym Premium. W zależności od wielkości zdjęć na arkuszu jest miejsce na 4, 8 lub 16 naklejek. Sam arkusz ma wymiary 13 x 18 cm i oferuje wiele możliwości na wykonanie portretów, zdjęć z wakacji oraz zdjęć partnera, dzieci lub psa. Użyj jednego zdjęcia wielokrotnie lub wybierz inną fotografię dla każdej naklejki.

Możesz zamówić minifotki ze zdjęciami online przez przeglądarkę internetową lub za pomocą bezpłatnego programu projektowego CEWE Fotoświat. Po otrzymaniu zamówienia Twoje fotonaklejki zostaną skierowane do druku - a dokładniej do wywołania. Zaprojektowane przez Ciebie mini dzieła sztuki otrzymasz do domu kilka dni później. Możesz zdecydować się również na odbiór w naszych Salonach. Jakieś pytania? Nasz Dział Obsługi Klienta z przyjemnością Ci pomoże.