Info
Obsługa klienta
+48 77 406-31-81

Marka CEWE po raz czwarty otrzymała prestiżową, międzynarodową nagrodę TIPA World Awards

Wyróżnienia TIPA (Technical Image Press Association) przyznaje globalny panel ekspertów, który składa się z redaktorów renomowanych magazynów branżowych na całym świecie. Dzięki doświadczeniu, obiektywizmowi i wiedzy ekspertów wyróżnienia te są uznawane za najbardziej wiarygodne i prestiżowe. Co roku Jurorzy z wielu różnych krajów spotykają się, aby dyskutować, nominować i głosować na najlepsze produkty fotograficzne, które w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy wykazały niezwykłe innowacje technologiczne. Marka CEWE w 2020 roku po raz trzeci z rzędu otrzymała nagrodę TIPA World Awards. Jesteśmy jedyną firmą w całej historii konkursu, zajmującą się fotousługami, która zdobyła aż cztery wyróżnienia.

2020: skórzane i lniane okładki CEWE FOTOKSIĄŻKI

W 2020 roku międzynarodowe Jury doceniło nasz flagowy produkt, czyli CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. W kategorii „Najlepszy na świecie serwis fotousługowy”. Eksperci nagrodzili skórzane i lniane okładki z możliwością uszlachetnienia, które dodają klasycznej elegancji Twoim wspomnieniom.

2019: Innowacyjne hexxas

Nasza nagroda za rok 2019 jest uznaniem naszych hexxas, a eksperci pochwalili innowacyjne podejście do prezentowania zdjęć. Doceniono również jakość hexxas i ich druk na utwardzonych piankach odpornych na promieniowanie UV.

2018: uszlachetnienie

W 2018 roku Stowarzyszenie TIPA wyróżniło naszą ofertę okładek CEWE FOTOKSIĄŻKI, w szczególności twardą oprawę z uszlachetnieniem. Jury doceniło to, w jaki sposób „natychmiast można nadać CEWE FOTOKSIĄŻCE wyjątkowego blasku, wykorzystując uszlachetnienie”. Eksperci byli również pod wrażeniem możliwości projektowania z asystentem, który „ułatwia wybór i tworzenie fotoksiążek”.

2008: CEWE FOTOKSIĄŻKA

W 2008 roku marka CEWE została doceniona i wyróżniona przez ekspertów jako „Najlepszy na świecie serwis fotusługowy” w kategorii fotousługi ze specjalnym wyróżnieniem naszego flagowego produktu, czyli CEWE FOTOKSIĄŻKI.

Czym jest nagroda TIPA World Awards?

  • Stowarzyszenie Technical Image Press Association składa się z redaktorów magazynów fotograficznych z całego świata i co roku honoruje najlepsze produkty w branży fotograficznej.
  • TIPA World Awards, najważniejsze i najbardziej prestiżowe wyróżnienie w branży fotograficznej nagradza innowacje, postęp technologiczny, wzornictwo, ergonomię, łatwość obsługi i stosunek jakości do ceny. Wyróżnienia TIPA przyznawane są od niemal trzydziestu lat. Wybierając wyróżniony produkt, możesz być pewien, że wybierasz to, co najlepsze.
  • Kategorie konkursowe są co roku dostosowywane do aktualnych trendów w świecie fotograficznym