Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 81

Nagrody TIPA World Awards to najważniejsze wyróżnienia w branży fotograficznej

Można je porównać do złotych medali zdobywanych na Igrzyskach Olimpijskich, czy Oskarów. Marka CEWE to najbardziej utytułowany gracz w historii w dziedzinie firm fotousługowych. Jesteśmy multimedalistami, ponieważ w 30-letniej historii konkursu zdobyliśmy łącznie aż 8 nagród TIPA.

Nagrody przyznawane są przez Stowarzyszenie Technical Image Press Association w dziedzinie fotousług

Jurorami konkursu są renomowani redaktorzy magazynów fotograficznych z całego świata. Każdego roku członkowie stowarzyszenia przyznają prestiżową nagrodę markom z segmentu fotousług, które wykazały się ponadprzeciętną innowacyjnością w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Kategorie konkursowe odpowiadają aktualnym trendom konsumenckim. Przy ocenie brane są następujące czynniki: jakość, innowacyjność, postęp technologicny, wzornictwo, ergonomia czy łatwość obsługi.

Wielokrotnie doceniane rożne aspekty naszych usług są efektem pasji do pracy oraz kreatywności całego zespołu CEWE. Wkładamy w naszą pracę jednocześnie precyzję i serce, dzięki temu powstają unikalne egzemplarze, które dają radość przez lata. Naszym celem jet bowiem dostarczenie Klientom innowacyjnych produktów o najwyższej jakości. Tym bardziej cieszymy się, że Jury TIPA World Awards docenia nasze starania.

CEWE ma już na koncie aż 9 nagród TIPA!

Sprawdź, za co Jurorzy TIPA docenili CEWE:

2024: Fotonaklejki w dowolnym kształcie

Cieszymy się, że naklejki w dowolnym kształcie drukowane w Fotokioskach CEWE zdobyły serca jury TIPA World Awards. Na nowo definiują one możliwości personalizacji i natychmiastowego drukowania z obrazem wyciętym wzdłuż konturu, nadając naklejce unikalny kształt. Ta innowacja sprawia, że personalizacja jest zabawna i dostępna dla wszystkich – od ręki, bezpośrednio z telefonu.

2023: papier kredowy matowy w 100% pochodzący z recyklingu

Tym razem CEWE otrzymało nagrodę za swój nowy produkt, jakim jest papier kredowy matowy do CEWE FOTOKSIĄŻKI w 100% pochodzący z recyklingu. Wprowadzenie tego papieru jest znaczącą innowacją nie tylko dla gamy produktów CEWE, ale dla całej branży fotograficznej.

2022: Etui wsuwane na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ

Wsuwane etui na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w formacie XL, to jeden z naszych najnowszych produktów. Doskonała jakość wykończenia, pełna personalizacja i dopasowanie do liczby stron fotoksiążki to cechy, które wyróżniają ten produkt. Etui jest efektem pasji do pracy i kreatywności zespołu w laboratorium w Oldenburgu.

2021: Fotokalendarz A2 Gold Edition

W kategorii „Best Photo Service Worldwide” uznanie zdobył elegancki Fotokalendarz A2 Gold Edition z uszlachetnieniem. Produkt drukowany jest na profesjonalnym, matowym papierze. Dostępny jest w wersji pionowej i poziomej. Przy projektowaniu można wybrać dowolny miesiąc początkowy, a eleganckie napisy sprawiają, że całość prezentuje się niezwykle gustownie.

2021: CEWE Fotocentrum

Drugą nagrodę TIPA w 2021 roku otrzymało CEWE Fotocentrum, w kategorii „Best Retail System Worldwide”. Spektakularne wrażenie na Jurorach zrobił niezwykle intuicyjny i szybki proces zamawiania zdjęć oraz fotoproduktów. W fotokioskach CEWE można wygodnie zamówić m.in.: zdjęcia, plakaty, fotoobrazy, kalendarze. Opcja druku natychmiastowego umożliwia uzyskanie odbitek w wielu formatach na miejscu.

2020: skórzane i lniane okładki CEWE FOTOKSIĄŻKI

W 2020 roku doceniono kunszt stylowych okładek CEWE FOTOKSIĄŻKI – lnianej oraz z eleganckiej skóry. Obie są solidne, wyglądają bardzo stylowo i umożliwiają dodatkowe stosowanie uszlachetnień – w postaci eleganckiego wytłoczonego nadruku (w różnych kolorach).

2019: Innowacyjna prezentacja zdjęć: hexxas

W 2019 roku uznanie zdobyły hexxas. Eksperci docenili solidność wykonania oraz technologię druku na utwardzonych piankach, odpornych na promieniowanie UV. Oryginalny, sześciokątny kształt hexxas pozwala na kreatywne ozdabianie wnętrz.

2018: Uszlachetnienie CEWE FOTOKSIĄŻKI

W 2018 r. wyróżniono ofertę okładek CEWE FOTOKSIĄŻKI, a w szczególności twardą okładkę z uszlachetnieniem (wypukłymi elementami na oprawie), która nadaje nowoczesnym albumom niezwykłego blasku.

2008: CEWE FOTOKSIĄŻKA

W 2008 roku marka CEWE zdobyła nagrodę po raz pierwszy. Jury doceniło wysoki poziom fotousług skoncentrowanych na dostarczaniu klientom nowoczesnych rozwiązań, precyzyjnie trafiających w ich potrzeby. Specjalne wyróżnienie otrzymał wówczas flagowy produkt – CEWE FOTOKSIĄŻKA.

Zapisz się do newslettera
  • bądź na bieżąco z ofertą, trendami oraz inspiracjami fotograficznymi
  • zyskaj darmową e-prenumeratę magazynu CEWE Fotoinspiracje
Klikając „ZAPISUJĘ SIĘ” dołączasz do społeczności CEWE. Cieszymy się, że jesteś z nami! Ty decydujesz, jak długo będzie trwała nasza wspólna przygoda.

Dziękujemy

Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym bezpłatną rejestrację.

Sprawdź swoją skrzynkę e-mail i kliknij link.

Przykro nam...

Niestety nie mogliśmy Cię zarejestrować.

Spróbuj ponownie teraz lub w późniejszym terminie.