Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 81

Nasze metody płatności

Przegląd wszystkich opcji płatności przy wysyłce pocztowej

Przelew

Klasyczna forma rozliczenia bezgotówkowego. Tego rodzaju płatności możesz dokonać poprzez zalogowanie się do Twojego banku (tzw. bankowość elektroniczna) lub po prostu udając się do siedziby banku. Twoje zamówienie zostanie przekazane do realizacji po zaksięgowaniu przelewu (najczęściej jest to kolejny dzień roboczy).

Karta płatnicza

Za pośrednictwem certyfikowanego dostawcy usług płatniczych możesz łatwo i bezpiecznie płacić kartą płatniczą (MasterCard i Visa). Oprócz numeru karty, potrzebujemy też daty jej wygaśnięcia i trzycyfrowego numeru weryfikacyjnego karty. Gwarantujemy bezpieczną transmisję Twoich danych za pomocą procedury certyfikowanej SSL. Ważne wskazówki i informacje dotyczące numeru weryfikacyjnego karty można znaleźć w formularzu płatności. Dopiero wtedy, gdy przesyłka opuści nasz dział wysyłki, Twoje konto zostanie obciążona odpowiednią kwotą. Jeśli z jakiegokolwiek powodu Twoje zlecenie nie będzie mogło zostać zrealizowane, blokada środków na Twoim koncie zostanie zwolniona zwykle w ciągu 10 dni roboczych.

PAYU

PayU to dostawca płatności internetowych wyglądających bardzo podobnie do klasycznego przelewu, z tym, że tu płatność następuje znacznie szybciej, a i odbiorca otrzymuje przelew wcześniej. PayU to też opcja dla wielu wygodniejsza niż klasyczny przelew (np. nie wpisujesz ręcznie danych do jego wykonania). Wszystko powyższe sprawia, że Twoje zamówienie zostanie też wysłane wcześniej niż te opłacone klasycznym przelewem. Aby opłacić swoje zamówienie nie musisz być zarejestrowany w PayU – wystarczy, że posiadasz internetowe konto bankowe.

PayPal

Usługa płatności online firmy PayPal jest wyświetlana w osobnym oknie (połączenie szyfrowane SSL). Zaloguj się na swoje konto PayPal za pomocą adresu e-mail i hasła, a następnie potwierdź płatność. Podczas przetwarzania zamówienia Twoje konto PayPal zostanie obciążone. Otwórz konto PayPal na stronie: [www.paypal.de/anmeldung][1] [Co to jest PayPal?][2]<br><br> [1]: https://www.paypal.de/anmeldung<br> [2]: https://www.paypal.com/de/cgi-bin/webscr?cmd=xpt/Marketing/popup/OLCWhatIsPayPal-outside