CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 81

Kula śnieżna
Kula z sercami

Kula ze zdjęciem

Idealnym pomysłem na podarunek pełen uczuć jest kula ze zdjęciem. Schowane za szkłem akrylowym zdjęcie można wymieniać, dzięki czemu ozdoba nigdy się nie znudzi i zawsze wywoła uśmiech na twarzy. Podaruj bliskim unikatowy upominek, który nie tylko ozdobi salon czy sypialnię, ale także każdorazowo przywoła wspomnienie ulubionych chwil.

  • wypełnienie wodą z płatkami śniegu lub brokatowymi serduszkami
  • możliwość wymiany zdjęcia
  • doskonały pomysł na drobny upominek
39,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Rozmiar:

  • 9×8 cm

Obszar zadruku:

  • 6,8×6,4 cm

Materiał:

  • Stabilny i mocny plastik

  • Wypełnienie wodą z płatkami śniegu lub brokatowymi serduszkami

Oryginalny pomysł – zdjęcie umieszczone w ozdobnej kuli

Dzięki zdjęciom w naszej pamięci zostaje na długo wiele pięknych chwil. Cenne momenty z bliskimi, wyjścia ze znajomymi, romantyczne dni z partnerem. Możesz umieścić je w CE FOTOKSIĄŻCE. Jednak to nie jedyny sposób by utrwalić ten czas na zawsze. Możesz zaprojektować wyjątkowy fotoprezent. Świetnym pomysłem jest stworzenie śnieżnej kuli ze zdjęciem. To piękny pomysł na prezent dla Ciebie i Twoich bliskich.

Śnieżna kula ze zdjęciem CEWE jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu efekt jest wyjątkowy. Ogólnie kula śnieżna ma 8 cm wysokości i 9 cm średnicy. Na powierzchni 6,8 x 6,4 cm jest wystarczająco dużo miejsca na Twoje ulubione zdjęcie.

Dekoracja ze zdjęciem dla bliskich – kula ze zdjęciem

Wystarczy, że zaprojektujesz Twoją własną śnieżną kulę ze zdjęciem i podarujesz ją jako osobisty prezent dla bliskiej osoby z okazji urodzin, imienin, na parapetówkę. Zestaw śnieżnych kul mogą stać się pięknym elementem aranżacji wnętrz jako dekoracyjne akcenty - w domu, czy w pracy.

Kula ze zdjęciem gotowa w kilka minut w kreatorze online

Możesz sam stworzyć śnieżną kulę ze zdjęciem. Zaprojektowanie jej w kreatorze online jest łatwe i przyjemne. Możesz również tworzyć w bezpłatnym programie projektowym CEWE Fotoświat. Podobnie jak w przypadku wielu innych produktów fotograficznych CEWE, masz również możliwość zastosowania wielu elementów graficznych w śnieżnych kulach. Na przykład, możesz dodać kolor i dopasowane tematycznie cliparty do Twojego zdjęcia, osobistego tekstu lub samodzielnie namalowanego szkicu.

Sam ustalasz, jakie zdjęcie umieścisz w kuli: Możesz uwiecznić wspomnienie pięknego wydarzenia, takiego jak romantyczny wieczór z partnerem. Ciekawym pomysłem jest również zaprezentowanie w niej fotografii Twojego malucha, kadru z Twoim pupilem. Taki kadr zawsze wywoła uśmiech, gdy na niego spojrzysz.

Wskazówka: podkreśl szczególnie błyszczące akcenty za pomocą brokatowych kulek, które można również znaleźć w ofercie CEWE; możesz również dodać do nich własne zdjęcie. Zamiast płatków śniegu padają w tym wariancie serduszka z czerwonego brokatu.