Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-81
Otwarta fotoksiążka leży na okrągłym stole z rośliną.

Łatwiejszy projekt: szablony dla Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI

Możesz znaleźć inspirację i pomoc w zakresie kreatywnego projektowania swojej następnej CEWE FOTOKSIĄŻKI w [programie CEWE Fotoświat] (../pobierz-program.html) w ramach różnych szablonów projektowych - także dla osobistego rocznika. Romantyczny, minimalistyczny czy kolorowy: tutaj znajdziesz odpowiedni układ, aby Twoje najpiękniejsze zdjęcia z roku znalazły się w centrum uwagi.

Zamknięta CEWE FOTOKSIĄŻKA leży na stole z rośliną, obok widać fotel i stołek (wycinek).
Wybierz szablon CEWE FOTOKSIĄŻKI pasującej do Twojej okazji.
Alternatywna otwarta fotoksiążka na stole z rośliną.
Dzięki szablonom książek bardzo łatwo jest stworzyć atrakcyjny projekt - pozostawiający wystarczająco dużo miejsca na Twój indywidualny akcent.

Pełna swoboda projektowania

Czy mogę projektować, używając wielu zdjęć i szablonów?

Zróżnicowany wygląd i różne projekty stron ułatwiają umieszczanie wielu zdjęć w atrakcyjny sposób. Dzięki temu możesz łatwo zastosować metody projektowania profesjonalistów.

Czy chcesz zmienić kolejność wstępnie zaprojektowanych stron?

Nie ma problemu. Nawet jeśli korzystasz z szablonów książek, możesz dowolnie zmieniać kolejność. Po prostu przesuń podwójne strony do żądanej pozycji w widoku podglądu, przytrzymując lewy przycisk myszy.

Chcesz, aby Twoja książka miała więcej stron?

Możesz dodawać strony w paczkach, w kazdej z nich znajdują się cztery strony. Aby zastosować określone układy stron z szablonu fotoksiążki do nowych stron, przesuń wskaźnik myszy nad szablon książki w obszarze wyboru po lewej stronie. Teraz wybierz żądany układ i przeciągnij go na nowe puste strony.

Nie chcesz wypełniać wszystkich pól zdjęciowych?

Jeśli okaże się, że masz mniej dostępnych zdjęć lub chcesz pomieścić mniej zdjęć niż zamierzano, po prostu usuń poszczególne pola zdjęciowe. Możesz oczywiście też tak zmienić lub usunąć pola tekstowe, i dostosować je do swoich potrzeb.

Zrzut ekranu przedstawiający obszar szablonów książki po lewej stronie i stronę tytułową w dużym oknie.
W programie CEWE Fotoświat wybierzesz szablony fotoksiążek w oknie po lewej stronie, możesz wyświetlić szczegóły jednym kliknięciem myszy.

Jak korzystać z szablonów dla CEWE FOTOKSIĄŻKI:

  1. CEWE Otwórz FOTOKSIĄŻKĘ w wybranym formacie w oprogramowaniu do składania zamówień.
  2. Wybierz projekt "Zaprojektuj samodzielnie każdą ze stron" (bez asystenta). W lewym okienku kliknij Szablony książek. W lewym górnym rogu pojawi się wybór z sugestiami dotyczącymi różnych stylów książek.
  3. Za pomocą przycisku "(i)" można wyświetlić podgląd okładki i niektórych stron wewnętrznych.
  4. Przeciągnij wybrany szablon książki z lewej strony na pustą CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.
  5. Rozpocznij wklejanie treści. Aby to zrobić, kliknij "Zdjęcia i filmy wideo" po lewej stronie i wstaw swoje zdjęcia do wstępnie umieszczonych pól.

Od wskazówek projektowych po program projektowy

W ten sposób Twoje wspomnienia stają się namacalne